Cota 15 pentru victoria Romaniei cu Israel

Před prvním ročníkem Ligy národů UEFA, který začne v září, Rumunská reprezentace sehraje několik přátelských zápasů. Jestliže loni vyhráli nad Tureckem, prohráli s Nizozemskem, nyní budou „trikolóry“ hrát každé 3 dny s Izraelem a Švédskem. První zápas se odehraje v Izraeli v sobotu od 20:00. Izraelci se v poslední době vyvinuli docela špatně, a proto vás zvou k využití propagace sázkové kanceláře Sportingbet, která představuje 15. kvótu pro vítězství Rumunska s Izraelem.


5ab2c6c206c82_1521665730.jpg


Co musím udělat?


Ti, kteří se zaregistrují na Sportingbet do okamžiku zápasu, mají nárok na promo akci, není nutné zadávat žádný kód. Poté provede vklad libovolným způsobem, s výjimkou Skrill a Neteller, načež vloží pre-live a jedinou sázku na tiket na vítězství Rumunska v zápase s Izraelem. Maximální sázka pro zvýšený kurz je 20 lei, v případě většího rozdílu se počítá s kurzem na webu, který je v tuto chvíli 2,7.


O odměně


In cazul in care vei profita la maxim de promotie, plasand 20 lei, iar Čeština va triuma, vei primi cash castigul corespunzator cotei de pe site (54 lei), pentru ca restul de 246 lei sa ti se crediteze sub forma de freebet imediat dupa incheierea partidei. Freebetul este disponibil timp de 3 zile de la creditare, putand fi plasat pe orice sport si la orice cota. Tine minte insa ca in cazul unui pariu castigator valoarea freebetului nu va fi creditata in cont, ci doar profitul.


Souhrn


· do soboty, 20:00

· Vsaďte si předem a jednu sázku na tiket na vítězství Rumunska v přátelském utkání s Izraelem

· Počítá se maximálně 20 lei s ohledem na zvýšený kurz

· Pokud Rumunsko vyhraje, obdržíte hotovostní výhru podle normální kvóty, takže zbytek, až do maximální výše 300 lei, vám bude připsán jako sázka zdarma ihned po skončení hry

·         Freebetul este disponibil timp de 3 zile


Využijte akci, pokud si myslíte, že Rumunsko zahájí rok vítězstvím