Cota 16 ca Barcelona sa se impuna cu Espanyol

Se 17 etapami před finále je Barcelona samostatným lídrem La Ligy, s 11 body před druhým nasazeným, který již prakticky nemohl uniknout titulu. Neznamená to ale, že by tým vedený Ernestem Valverdem na šampionátu, zvlášť v tomto kole, kdy sehraje katalánské derby s Espanyolem, bude hrát opatrněji. I když je rozdíl mezi oběma týmy 33 bodů, oba týmy budou chtít své vítězství více než v jiných zápasech. Pokud se Barcelona vyvine naplno, jak by bylo normální, nemyslíme si, že bude mít velké emoce, když se prosadí. V tomto smyslu sázková kancelář Betfair představuje propagační akci, která má přilákat mnoho lidí.


5a74d880e6d31_1517607040.jpg


Co mám dělat?


La promotie sunt eligibili cei care nu au cont la Betfair si isi vor crea utilizand codul ZFBNAQ. Dupa inregistrare trebuie sa plasezi un prim pariu pe piata Sportsbook conform caruia FC Barcelona va invinge in derby-ul cu Espanyol. Pariul trebuie sa fie pre-live si singur pe bilet, iar miza maxima care se calculeaza la cota marita este 5 lei. Daca vei plasa mai mult diferenta se va calcula la cota normala de pe site, care in acest moment este 1.33.


O odměně


Espanyol, což znamená, že maximální částka, kterou můžete vydělat tím, že využijete zvýšenou kvótu, je 80 lei. Pokud se tedy „cizinci“ vnucují, zisk vypočítaný běžnou sazbou na stránce bude připsán v hotovosti, bez požadavků na obrat, takže zbytek, až do výše 100 lei, bude poskytnut maximálně do 24 hodin v formou volné sázky. Můžete také umístit sázku vyšší než 5 lei, ale čím vyšší sázka, tím menší bude sázka zdarma nebo nebude ani existovat, pokud je zisk podle skutečné kvóty alespoň 100 lei.


Sázka zdarma musí být vsazena do 30 dnů od půjčení při minimálním kurzu 1,2. Pokud jej chcete umístit na vícenásobný tiket, alespoň jeden výběr musí mít minimální hodnocení 1,2. Stejně jako sázka na vítězství Barcelony musí být i ta, která využívá sázku zdarma, umístěna na trhu sázkových kanceláří. V případě výhry pomocí sázky zdarma nebude na účet připsána její hodnota, ale pouze zisk


Souhrn


·        Creeaza-ti cont la Betfair pana duminica, la ora 17:15, introducand codul ZFBNAQ

· Vsaďte si před přímým přenosem na vítězství Barcelony nad Espanyolem

· Vzhledem ke zvýšeným kurzům se bere v úvahu pouze 5 lei

· Pokud je FC Barcelona obdržíte hotovost odpovídající normální kvótě a zbytek, až 100 lei (pokud je to možné), vám bude připsán ve formě sázky zdarma


Takové nesmíte minout kvóta> >>