Kvóta 2 ze dne 12. března 2017

Fotbal, Premier League: Liverpool – Burnley (18:00)


Jediný dnešní zápas Premier League bude mezi Liverpoolem a Burnley. S vítězstvím, které mají na dosah, by "kormoráni" zůstali na 4. místě, ale o bod by se přiblížili Manchesteru City a Tottenhamu. Liverpool přichází po vítězství 3:1 nad Arsenalem. Tým vedený Jurgenem Kloppem se totiž v posledních 5 domácích zápasech střetl se 4 nejlepšími týmy, se soupeřem, proti kterému si vedl docela dobře a získal 10 bodů. Nebylo to tak dobré, když Swansea přišla na Anfield, pak Cormorants prohráli 2-3. Burnley je ve druhé polovině šampionátu, ale zatím sestup nehrozí. Stejně jako Liverpool před měsícem a půl trpěl, Burnley porazilo Swansea 2:3, ale venku. To poté, co hosté v polovině druhého poločasu vedli 2:1. Burnley má v letošní sezóně Premier League venku pouze dva body.

Burnley se afla in a doua jumatate a campionatului, insa deocamdata nu exista niciun pericol in privinta retrogradarii. La fel cum a patit Liverpool acum o luna si jumatate, Burnley a fost invinsa etapa trecuta de Swansea cu 2-3, insa in deplasare. Asta dupa ce oaspetii conduceau cu 2-1 la jumatatea reprizei secunde. Doar doua puncte a obtinut Burnley in deplasarile din Premier League in acest sezon.
 
58c51ccc0137c_1489312972.jpg


Liverpool je samozřejmě velkým favoritem na vítězství, zvláště s ohledem na špatnou formu Burnley na silnici. Ale myslím, že bezpečnější předpověď by byla, že bude hodně skórovat. Kromě duelu se Sunderlandem se to stalo na Anfieldu ve všech zápasech, ve kterých se Liverpool nesetkal s nejlepšími soupeři, ale také v 5 z předchozích 6 zápasů Burnley venku.

Předpověď Liverpool - Burnley: přes 2,5 góly ( 1,6)

 

Fotbal, Ligue 1: Lorient – ​​PSG (22:00)


Využitím špatného kroku Nice v tomto kole bude PSG od něj vzdáleno dva body, pokud dnes večer porazí Lorientovu „červenou lucernu“. To přichází po 4 porážkách v Ligue 1, vstřelení jednoho gólu a 10 obdržených. Lorient zakončil rok dobře na vlastním hřišti, dvěma vítězstvími, rok 2017 začíná dalším vítězstvím na vlastním hřišti. Pak ale v dalších 4 zápasech na vlastním hřišti získala jen jeden bod. Správně, poslední dva soupeři byli Nice a Marseille.
 
58c536ceee9c2_1489319630.jpg

PSG přichází po největším ponížení v historii Ligy mistrů a zde odkazujeme na prohru v kvalifikaci před Barcelonou poté, co Pařížané vyhráli 4:0 v kole. Obecně platí, že velké týmy reagují na šampionátu po porážkách v Lize mistrů docela dobře a myslím, že to samé bude i nyní, zvlášť když je soupeř na poslední pozici.

Samozřejmě, šok z vynechání kvalifikace byl pro PSG velký, ale myslím si, že Lorient nebude schopen dělat problémy, i když PSG nebude hrát naplno. Na turné porazili Pařížané Lorient 5:0. Ve skutečnosti PSG vyhrálo v posledních 9 přímých zápasech.

Lorient - PSG předpověď: Vítězství PSG ( 1,3)
 
58c526a44cd1b_1489315492.png