Kvóta 2 ze dne 17. března 2017

Dnešní vstupenka bude skládá se ze dvou fotbalových zápasů: jeden z nejvyšší ligy a jeden z mírně slabší ligy.
 

58cbd887de499_1489754247.jpg
 

Fotbal, Bundesliga: Dortmund – Ingolstadt (21:30)

20. kolo ruského šampionátu zahájí duel mezi Anži a Orenburgem na 11. a 13. místě, letos Anži odehrál 3 oficiální zápasy, dva na šampionátu a jeden na Ruském poháru, všechny prohrál 0:1. Z posledních 5 zápasů, které se odehrály v první lize Ruska, Anži skóroval pouze jeden. Je to o vítězství 3:1 nad Amkarem Perm. Byl to jediný zápas v tomto období, ve kterém jsem měl více než jeden gól.
Pokud dokázali vyhrát poslední etapu proti Herthě Berlín, Dortmund se dnes vítězstvím vyrovná v tabulce Lipsku. Oba je však dělí 6 bodů. Nyní bude mít Dortmund snadný úkol, na vlastní půdě se setká s obyvatelem předposledního místa. V polovině týdne se kvalifikovala do semifinále Německého poháru, když porazila tým 3. ligy 3:0. Ve skutečnosti studenti Thomase Tuchela získali 5 vítězství v posledních 6 hrách. Tým, který dává střelce gólu Bundesligy, je v tomto vydání doma neporažen, z posledních 6 takových zápasů získal 5 vítězství a remízu.

Naopak Ingolstadt přichází po domácí remíze proti Kolínu nad Rýnem. V posledním tripu ji však porazil 2:5 od Hoffenheimu. To bylo poté, co Ingolstadt jel po první hodině hry. Hostující tým prohrál 3 zápasy z posledních 4 zápasů v Bundeslize.

V turné nabídly show Ingolstadt a Dortmund, který zaznamenal remízu se 6 góly. Minulou sezónu vyhrál Dortmund doma 2:0 a teď je pro mě těžké uvěřit, že ztratí body. || Čeština: 535

Pronostic  Dortmund - Ingolstadt: Dortmund (-1) (miza returnata daca Dortmund va castiga la un singur gol diferenta): 1,44
 

Fotbal, Rusko, Anži – Orenburg (18:00)


Etapa cu numarul 20 din campionatul Rusiei va fi deschisa de duelul dintre Anzhi si Orenburg, ocupantele locurilor 11, respectiv 13. Anul acesta Anzhi a disputat 3 meciuri oficiale, doua in campionat si unul in Cupa Rusiei, toate pierdute cu 0-1. Din ultimele 5 partide care au avut loc in prima liga a Rusiei, Anzhi a inscris doar in unul. Este vorba despre victoria cu 3-1 in fata lui Amkar Perm. A fost singurul meci din acest interval in care am avut mai mult de un gol.

Orenburg po restartu šampionátu ukazuje dobrou formu, ve dvou etapách získal 4 body a nedokázal dostat gól. Z posledních 4 venkovních zápasů Premier League získal Orenburg pouze jeden bod a nedokázal skórovat ani jednou.

V nově povýšeném turné měli Orenburg a Anzhi bílou remízu. Všechny tyto výsledky obou týmů mě přesvědčují, že zde nebudeme svědky více než dvou gólů

Tip Anzhi – Orenburg: méně než 2,5 gólu (1.38)
 
58cbd01747a1f_1489752087.png