Kvóta 2 ze dne 6. března 2017

Fotbal, Dánsko: Odense – Aalborg (20:00)

24. etapu dánského šampionátu zakončí zápas Odense s Aalborgem. Do konce základní části zbývají už jen 3 etapy a Aalborg je na 7. příčce, v bodech se vyrovnal s držitelem šesté pozice, poslední, která vede v play-off. Navíc od obnovení šampionátu, ke kterému došlo v druhé polovině února, získal tým vedený Mortenem Wieghorstem pouze dvě vítězství, vstřelil 7 gólů a obdržel pouze jeden. Je pravda, že protivníci byli umístěni níže.

Odense naopak zaujímá předposlední pozici, ve dvou kolech od obnovení šampionátu získalo 4 body, soupeři jsou týmy na 6. a 8. místě.Aalborg vede čtvrt hodiny již 2:1. V minulé sezóně vyhrálo Odense doma 3:2, ale to bylo poslední vítězství z posledních 7 takových zápasů. Vzhledem k tomu všemu, ale i motivaci, kterou by měl Aalborg prokázat, věříme, že tým hostů neprohraje, a pokud ano, neúspěch nebude více než jeden gól Pont Odense - Aalborg: Aalborg (+1) (sázka refundováno, pokud Odense vyhraje rozdílem jednoho gólu (

Pont Odense - Aalborg: Aalborg (+1) (miza rambursata daca Odense castiga la un gol diferenta ( 1,26)

Fotbal, Portugalsko: Estoril – Rio Ave (22:00)

24. kolo portugalské první ligy zakončí duel Estorilu s Rio Ave. V době psaní tohoto článku jsou domácí na 15. místě a hosté v 10. prosinci a lednu byly katastrofální pro Estoril, který získal pouze jeden bod. V únoru však vykazovalo známky oživení a nasbíralo 5 bodů v 5 zápasech. Estoril utrpěl nejméně 4 porážky v předchozích 5 etapách doma, jediné vítězství přišlo proti Pacosovi Ferreirovi, který je nyní na 14. místě.

Rio Ave prožívá dost špatné období, v posledních 4 zápasech vstřelilo pouze jeden gól a to v prodloužení druhého poločasu. Co se týče venkovních zápasů, Rio přichází po 5 porážkách v lize a vstřelilo 3 góly, z toho dva nejlepší s Portem. V tomto kole Rio Ave porazil Estoril 1-2, všechny góly padly v prvním poločase. I když nedávná historie přímých setkání ukazuje, že za posledních 5 takových zápasů v lize padlo více než 2,5 gólu, skromné ​​výsledky obou mě nutí věřit, že zde série "overe" skončí.

Pont Estoril – Rio Ave: méně než 2,5 gólu ( 1,44)

Basketbal, Turecko: Anadolu Efes - Tofas (17:30)

Na druhé příčce turecké první ligy Anadolu Efes, tým, který je i v Eurolize, s poměrně velkými šancemi na play off, se střetne s Tofasem, který je na 10. místě. .předposlední a předposlední místo

Místo toho má Anadolu Efes vynikající výsledky v Eurolize i v šampionátu. Jestliže v evropské soutěži přijde po 4 vítězstvích, v šampionátu získal také 6 úspěchů v posledních 6 etapách. Anadolu se navíc prosadilo v 15 z posledních 16 přímých střetnutí, ve druhém skončilo nerozhodně v základní hrací době, Tofas vyhrál o bod po prodloužení. Nepochybuji tedy, že Anadolu Efes zvítězí v zítřejším zápase. || anglicky 550

Tip Anadolu Efes - Tofas: Anadolu Efes vyhrává || 554 1.08)