Kvóta 2 z 8. dubna 2017

58e8a839bdbd2_1491642425.jpg


Fotbal, Sagres League: Pacos Ferreira – Arouca (18:00)


Pacos Ferreira a Arouca jsou sousedy žebříčku, v jeho druhé části jsou si bodově rovni, ale teoreticky jsou zbaveni starostí se sestupem. Pacos má v posledních 5 fázích nejméně 4 remízy, v zápase minulého víkendu ho porazil Chaves 0-1. Během tohoto období vstřelil Pacos pouze jeden gól. Tři výhry, tři remízy a jedna porážka je Pacosův rekord v předchozích 7 domácích zápasech, z nichž v 6 skóroval jediný tým.
 
Arouca přichází po 7 porážkách, interval, ve kterém dal 4 góly, dostal 19. V posledních 4 zápasech venku nenasbíral body, ve 3 zápasech dostal po 3 gólech a v dalších dvou. V kole vyhrál Arouca nad Pacos Ferreira 1:0. V žádném z posledních 3 přímých setkání s Pacosem se hostitel Arouca neprosadil a jsem téměř přesvědčen, že to neudělá ani dnes.
 
Pont Pacos Ferreira – Arouca: Pacos Ferreira sau egal (1.29)
 

Fotbal, Premier League: Bournemouth – Chelsea (19:30)


V tomto kole bude mít lídr Chelsea na první pohled snadnou misi, pohybující se na hřišti Bournemouthu. Bournemouth získal dvě výhry a 3 remízy v posledních 5 kolech, a tak se na konec šampionátu díval lehceji. V předchozím kole Bournemouth remizoval na Anfieldu o 4 góly proti Liverpoolu. Dvě výhry, dvě remízy a dvě porážky je rekord Bournemouthu v předchozích 6 domácích zápasech.
 
Chelsea získala 4 výhry v předchozích 5 etapách, jediná porážka přišla v posledním domácím zápase před Crystal Palace. Tři ze 4 vítězství přišla pouze s rozdílem jedné branky, druhá s rozdílem dvou branek. Tři výhry, dvě remízy a jedna porážka je bilance "modrých" v předchozích 6 venkovních zápasech Premier League, poslední vítězství přichází s velkými emocemi před Stoke.
 
V tomto kole Chelsea porazila Bournemouth 3:0, jeden gól přišel z penalty a další byl vlastní gól, který přišel v poslední minutě zápasu. Minulou sezónu byl Bournemouth doma poražen 1:4, ale současná forma Bournemouthu mě nutí věřit, že nyní nebude poražen o více než dva góly.
 
Bournemouth – Tip Chelsea: Bournemouth (+2; vklad se vrátí, pokud Chelsea vyhraje rozdílem dvou gólů): 1,24
 

Fotbal, Ligue 1: Dijon – Bastia (21:00)


Se 7 etapami do konce šampionátu Ligue 1 je boj o sestup velmi těsný. Bastia je na posledním místě, ale jen 4 body za dnešním soupeřem, který je na 17. místě.Dijon získal dva body z předchozích 6 etap, v posledních 4 kolech zaznamenal maximálně dva úspěchy. Dijon utrpěl tři porážky v posledních 4 kolech doma, s PSG, Nice a Saint-Etienne jako soupeři.
 
Bastia přichází po 3 porážkách, ve kterých ani jednou neskóroval, pouze od Guingampu dostal 5 branek. V předchozích dvou hrách ji porazily Metz a Lille pouze 0:1. Z posledních 7 venkovních zápasů Bastia utrpěla tolik porážek, vstřelila pouze dva góly a obdržela 23. V 5 z posledních 6 takových zápasů skončili hosté v početní méněcennosti.
 
V turné Bastia a Dijon zaznamenaly bílou remízu, zatímco v posledním přímém setkání s Dijonem jako hostitelem, které se konalo v roce 2009, zvítězily 1:0. Vzhledem ke špatné formě těch dvou, zejména hostů, si myslíme, že i nyní budou úspěchy maximálně tři.
 
Pont Dijon – Bastia: méně než 3,5 gólu (1,26)
 
 
58e89cc101ef1_1491639489.png