Kurz 2 na zápasy Ligy mistrů

Neapol - Real Madrid (21:45)

Po 3 méně úspěšných zápasech v La Lize vyhrál Real Madrid minulý víkend proti Eibaru jasně 4:1. To má dar, že nemusí nutně dělat Zidanovy hráče, ale zejména fanoušci Realu Madrid mají méně emocí pro zápas s Neapolí. Ze 3 venkovních zápasů ve skupinách Ligy mistrů vyhrál Real Madrid a dvě remízy.

Minulý týden hrála Neapol dvě derby, v Italském poháru prohrála s Juventusem, aby o víkendu vyhrála venku nad AS Řím. Neapol vyhrála v posledních 5 etapách Serie A čtyři vítězství a jednu porážku, z toho pouze v zápase s Janovem na vlastním hřišti, když nedokázala inkasovat gól. Ze 3 domácích zápasů ve skupinách Ligy mistrů Neapol vyhrála, remizovala a utrpěla porážku.

Na turné, které se konalo před třemi týdny, začala Neapol rozhodně a skóre otevřela v 8. minutě prostřednictvím Insigneho. Benzema vyrovnal o 10 minut později, Real Madrid skóroval dvakrát ve druhém poločase. Věříme, že Real Madrid má vysokou šanci na vítězství, ale budeme opatrnější a nebudeme volit vítězství pro hosty, ale skutečnost, že Real Madrid vyhraje alespoň jeden poločas.

Pont Neapol – Real Madrid: Real Madrid vyhrál alespoň jeden poločas ( 1,65)

Arsenal – Bayern Mnichov (21:45)

Arsenal prožívá dost špatné období, minulý víkend prohrál 1:3 s Liverpoolem. "Kanonýři" tedy v posledních 6 zápasech utrpěli ne méně než 4 porážky a je velmi pravděpodobné, že Wenger v příští sezóně nebude na lavičce Arsenalu. Ze 3 domácích zápasů ve skupinové fázi Ligy mistrů získal Arsenal dvě výhry a remízu.

Bayern Mnichov v předchozích 7 zápasech vyhrál 6 zápasů a jeden remizoval, vstřelil 25 gólů a inkasoval pouze dva. Poslední porážkou Bavorů byla v listopadu loňského roku překvapivá 2:3 proti Rostovu. Z posledních 6 venkovních zápasů Ligy mistrů má však Bayern Mnichov pouze jedno vítězství, přičemž každá ze 3 porážek má rozdíl pouze jednoho gólu.

Před 3 týdny Bayern Mnichov porazil Arsenal 5:1, i když v prvním poločase bylo skóre vyrovnané. Stejným skóre skončilo i přímé setkání skupinové fáze Ligy mistrů minulé sezony. Arsenal doma vyhrál 2:0. S ohledem na tento zápas nemohou "kanonýři" počítat se 4 hráči, tím nejdůležitějším je Ozil, v Bayernu Mnichov chybí brankář Neuer. Věřím tedy, že v dnešním utkání padnou alespoň dva góly

Pont Arsenal - Bayern Mnichov: více než 1,5 gólu ( 1,19 ) | || 547