Cota 20 pentru Messi sau Ronaldo sa inscrie la CM2018

Zbývá už jen velmi málo a 21. ročník mistrovství světa bude begin, edice, ve které nechybí dva nejlepší hráči světa. Řeč je o Lionelu Messim, finalistovi s Argentinou na CM2014 a Cristianu Ronaldovi, který vyhrál EURO 2016 s Portugalskem. Minimálně jeden z těch dvou bodoval na všech 3 mistrovstvích světa, kterých se dosud zúčastnili, těžko uvěřit, že se jim to nepodaří nyní. S ohledem na tento aspekt Bookmaker Betfair nám nabízí 20 kurzů na Messiho nebo Ronalda, aby se zaregistrovali na CM2018, kurz, který byste si neměli nechat ujít.


5b20c9551b77a_1528875349.jpg


Ce trebuie sa fac?

Ti, kteří si vytvoří účet na Betfair do 15. června do 21:00 zadáním kód, mají nárok na propagaci. ZFBNDP. Poté odešlete, abyste mohli vsadit na tiket předem a jednotlivě, podle kterého Lionel Messi nebo Cristiano Ronaldo na tomto mistrovství světa skórují. Pro zvýšenou sazbu se bere v úvahu maximálně 5 lei, pokud vložíte vyšší sázku, zbytek se vypočítá podle běžné sazby, která je aktuálně 1,05.


O odměně | || 539

In cazul in care Messi sau Ronaldo vor marca, in cont vei primi 100 lei. Astfel, vklad bude vrácen v hotovosti okamžitě, zatímco zbytek vám bude připsán formou sázky zdarma do 24 hodin od vypořádání sázky. Do 30 dnů musí být sázka zdarma vsazena s minimálním kurzem 1,2, v případě více tiketů musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Jak sázka na gól vstřelený v soutěži Messim nebo Ronaldem, tak sázka využívající sázku zdarma musí být umístěna na trhu sázkových kanceláří.


Souhrn

  • Vytvořte si účet na Betfairu do 15. června do 21:00 zadáním kódu ZFBNDP
  • Uzavřete si předběžnou sázku na trhu sázkových kanceláří, podle které Messi nebo Ronaldo skórují v tomto finálovém turnaji (může být naleznete v sekci “Světový pohár poháru”)
  • Maximálně 5 lei se kvalifikuje pro promo akci
  • Pokud je sázka vítězná, okamžitě obdržíte peníze zpět, takže zbývajících 95 lei vám budou připsány ve formě sázky zdarma do 24 hodin od vypořádání sázky
  • Sázka zdarma musí být vsazena maximálně 30 dní na minimální kurz 1,2


Více než 90% vítězná sázka >>>