Kvóta 3 ze 4. března 2017

Fotbal, Premier League: Manchester United – Bournemouth (14:30)


In general nu plasez pariuri din Premier League, acolo orice buturuga mica putand sa rastoarne carul mare. Nu cred insa ca va fi cazul si in meciul care va deschide etapa cu numarul 27. Din cele 7 partide disputate in februarie, Manchester United a obtinut 6 victorii si o remiza, primind 3 goluri, dintre care doua etapa trecuta de la Southampton. In acest moment Manchester United se afla pe pozitia a sasea, avand doar 5 puncte in spatele celei de-a doua, dar si un meci in minus.

Bournemouth je na 14. místě po 4 porážkách v Premier League, vstřelil 4 góly a obdržel 12. Z posledních 7 venkovních zápasů v lize tým utrpěl 6 porážek. V tomto kole Bournemouth porazil 1:3 od Manchesteru United, stejné skóre bylo zaznamenáno v minulé sezóně na Old Trafford. Proto je pro mě těžké uvěřit, že „ďáblové“ v této hře nezvítězí, vzhledem k tvaru obou týmů.

Pont Manchester United - Bournemouth: Manchester United castiga (1.26)
 

Fotbal, Rakousko: Sturm Graz – Altach (17:00)

 
Zápasem mezi Sturm Graz a Altachem odstartuje 24. etapa rakouské první ligy. Nás zaujalo především to, že Altach, aktuálně na 4. místě, nezískal ve 3 etapách od restartu šampionátu ani bod a vstřelil jediný gól. To je za podmínek, ve kterých jsou dva ze soupeřů na konci žebříčku.

Naopak druhý Altach se zítra vítězstvím na body vyrovná lídrovi Salcburku. Ve 3 etapách od restartu šampionátu Altach vyhrál, remizoval a utrpěl porážku. V minulém kole venku porazila Austrii Vídeň 3:1. Stejný tým poražený Altachem pak zvítězil před dvěma koly ve venkovním zápase se Sturm Graz, skóre 4:0.

Vzhledem k posledním výsledkům jsme vsadili na vítězství hostů, ale pro větší opatrnost vsadíme, že domácí nevyhrají. Ve skutečnosti Altach utrpěl pouze jednu porážku v předchozích 7 cestách v šampionátu.

Pont Sturm Graz – Altach: Egal sau Altach ( 1,88)

 

Fotbal, Ligue 1: Dijon – Nice (21:00)


Jeden z nejvyrovnanějších zápasů 28. kola Ligue 1 se odehraje mezi Dijonem a Nice. To je podle sázkových kanceláří, protože ve skutečnosti je Nice na 3. místě v žebříčku a Dijon na 18. Kromě toho Dijon utrpěl 4 porážky v posledních 5 zápasech šampionátu.

Místo toho přichází Nice po dvou vítězstvích a dalším zítra by lídr Monaka vyrovnal body. Na silnici se však Nice příliš nedaří, získává vítězství, 3 remízy, utrpělo porážku v posledních 5 takových zápasech na šampionátu. V tomto kole Nice porazilo Dijon 2-1. Normálně by teď měla vyhrávat, ale na cestách se cítím trochu temperovaný. || English 549

Pont Dijon - Nice: Egal sau Nice ( 1,34)