Cota 30 pentru minim un gol in Uruguay vs Portugalia

Uruguayci zatím na mistrovství světa jedou perfektně, získat maximum bodů ve skupinách, vstřelit 5 gólů, nezískat žádný. Je pravda, že ani soupeři nebyli skvělí. Dnes to budou mít Jihoameričané těžší, soupeři jsou Portugalci, mistři Evropy před dvěma lety. Vzhledem k šestibrankové remíze Portugalska v zápase se Španělskem, dalším silným soupeřem, se kterým se setkali, se nám jen těžko věří, že zápas mezi Uruguayí a Portugalskem skončí bez branek. Pokud tomu nevěříte, zveme vás k využití kurzu 30,0 nabízeného bookmakerem Betfair, podle kterého padne v zápase alespoň jeden gól.


5b378adef30a2_1530366686.jpg


Ce trebuie sa fac?

Máte nárok na promo akci, pokud si vytvoříte účet na Betfair do čas zápasu (30. června, 21:00) pomocí kódu ZFBNEM. Pak si vsaďte, abyste mohli vsadit na tiket předživo a jednotlivě na to, že v utkání mezi Uruguayí a Portugalskem padne alespoň jeden gól. Pro zvýšený kurz se bere v úvahu maximálně 5 lei, pokud vsadíte více, rozdíl se vypočítá podle kurzu na webu.


O odměna

Máte kurz 30 na alespoň jeden gól ve hře Uruguay vs. Portugalsko, v takovém případě s největší pravděpodobností skórujete váš peněžní vklad bude vrácen, protože zbytek až 150 lei, abyste ji dostali jako sázku zdarma do 24 hodin od konce hry. Sázka zdarma musí být vsazena do 30 dnů s minimálním kurzem 1,2, v případě více tiketů musí mít alespoň jeden výběr kurz 1,2. Jak sázka, že bude vstřelen alespoň jeden gól, tak sázka využívající sázku zdarma musí být použita z trhu sázkových kanceláří.


Shrnutí

  • Creeaza-ti cont la Betfair pana pe 30 iunie, ora 21:00, utilizand codul ZFBNEM
  • Sázejte před živým přenosem na trh sázkových kanceláří tím, že v utkání mezi Uruguayí a Portugalskem dáte více než 0,5 gólu | || 549
  • Maxim 5 lei se iau in calcul la cota marita
  • Pokud skórujete v zápase mezi Uruguayí a Portugalskem, váš vklad bude okamžitě vrácen v hotovosti, takže obdržíte zbývajících 145 lei jako sázka zdarma za ne více než 24 hodin
  • Do 7 dnů musí být sázka zdarma vsazena na minimální podíl 1,2 na trhu sázkových kanceláří


Velmi vysoká šance na dosažení alespoň jednoho úspěchu >>>