Cota 5 ca Barcelona sa obtina victoria cu Eibar

Barcelona přichází po dvou špatných krocích v La Lize, něco, co se stalo jednou z tohoto data sezóna. Po těchto remízách získali Katalánci 4 vítězství bez inkasovaného gólu, mezi soupeři byli Real Madrid a Villarreal. Stane se to i nyní, proti neporaženému 4-stupňovému týmu? Sázková kancelář Betfair si myslí, že ano, v tomto smyslu nabízí na výhru Barcelony s Eibarem kurz 5.


5a873e0f1e01a_1518812687.jpg


Co musím udělat? || | 520


La promotie sunt eligibili doar utilizatorii care se vor inregistra la Betfair pana la ora meciului (sambata, 17:15), utilizand codul ZFBNAX. Dupa inregistrare efectueaza un depozit pentru a putea plasa un prim pariu pre-live pe victoria Barcelonei in deplasarea cu Eibar. Pariul trebuie plasat de pe piata Sportsbook, pentru cota marita calculandu-se maxim 50 lei. Daca vei plasa o miza mai mare, diferenta se va calcula la cota normala, care in acest moment este 1.47.


O odměně


Pokud Barcelona vyhraje hru Eibar a vy budete vytěžte z akce maximum, sázejte 50 lei, na váš účet bude připsáno 250 lei. Výhry podle navýšené kvóty (73,5 lei) tak budou přijímány v hotovosti, zatímco zbývajících 176,5 lei bude připsáno jako sázka zdarma maximálně do 24 hodin od konce hry. Sázka zdarma musí být také vsazena na trhu sázkových kanceláří do 30 dnů od půjčení při minimálním kurzu 1,2. V případě více tiketů musí mít alespoň jeden výběr minimální kvótu 1,2.


Souhrn


· Zaregistrujte se do soboty 17:15 Betfair s použitím kódu ZFBNAX

· Vsaďte si před přímým přenosem na úspěch Barcelony v zápase s Eibarem

· Při zvýšeném kurzu se počítá maximálně 50 lei

·         Daca Barcelona va triumfa vei primi cash castigul conform cotei normale, pentru ca restul, pana la maxim 250 lei, sa se crediteze sub forma de freebet in maxim 24 ore

·         In termen de 30 zile trebuie plasat freebetul pe o cota minima de 1.2.


Nenechte si ujít takovou příležitost