Cota 6 pentru victoria Barcelonei in derbyul cu Atletico Madrid

Odehraje se nejzajímavější zápas 27. kola La Ligy v neděli od 17:15 mezi Barcelonou a Atleticem Madrid. Katalánci jsou stále na prvním místě, ale v posledních 5 etapách udělali 3 špatné kroky. Barcelona nikdy nebyla poražena na domácím šampionátu v posledních 12 přímých zápasech, přičemž je těžké uvěřit, že katalánský tým udělá 4 chybné kroky v 6 fázích La Ligy. V tomto nápadu vám doporučujeme využít propagaci sázkové kanceláře Betfair, která ukazuje kurz 6 na vítězství Barcelony v derby s Atleticem Madrid.


5a9bb621c8878_1520154145.jpg


Co musíte udělat?


Do promo akce se mohou přihlásit ti, kteří si vytvoří účet na Betfair do okamžiku zápasu pomocí kódu ZFBNBH. Poté vsadí na tiket na trhu sázkových kanceláří pre-live a jednotlivou sázku na vítězství Barcelony v duelu s Atleticem Madrid. Při této zvýšené sazbě se počítá maximálně 50 lei, pokud vložíte vyšší vklad, rozdíl se vypočítá běžnou sazbou, která je aktuálně 1,7.


O odměně


V v případě, že Barcelona zvítězí a vsadíte 50 lei, obdržíte výhru podle kvóty na webu (85 lei), obdržíte okamžitou hotovost, takže zbývajících 415 lei vám bude připsáno formou sázky zdarma nejpozději do 24 hodin od konce utkání. Sázka zdarma musí být také vsazena z trhu sázkových kanceláří do 30 dnů od půjčení při minimálním kurzu 1,2. Pokud dáváte přednost vícenásobnému tiketu, alespoň jeden výběr musí mít minimální hodnocení 1,2.


Souhrn || Čeština: 15, na Betfair pomocí kódu ZFBNBH


·         Inregistreaza-te pana duminica, la ora 17:15, la Betfair utilizand codul ZFBNBH

· Umístěte předem -live sázka na trhu sázkových kanceláří na vítězství Barcelony v zápase s Atleticem Madrid

· Při zvýšeném kurzu se bere v úvahu maximálně 50 lei

· Pokud Barcelona vyhraje, získáte hotovost podle navýšené kvóty, zatímco zbytek, až do výše 500 lei, vám bude připsán formou sázky zdarma

· Do 30 dnů od připsání sázky zdarma vyprší platnost, což musí být vsazeno z trhu sázkových kanceláří na minimální podíl 1,2


Katalánci mají výhodu vlastní půdy >>>