Cota fabuloasa ca Bayern Munchen sa castige cu Sevilla

Dá se říci, že Bayern Mnichov měl při losování štěstí Čtvrtfinále Ligy mistrů se střetlo s jediným týmem ve Španělsku, který zbyl v soutěži, která nepředstavuje skutečnou hrozbu. Řeč je o Seville, utkání mezi Andalusany a Bavory, které začíná v úterý ve 21:45. Jsme přesvědčeni, že mnoho lidí vidí v úterý večer převahu Bayernu Mnichov, i když mluvíme o venkovním zápase. Takže byste si neměli nechat ujít báječné kurzy na výhru Bayernu Mnichov se Sevillou, kurzy nabízené bookmakerem Betfair.


5ac25a024b6b2_1522686466.jpg


Co dělat?


Kurz je 22,0, všichni, kteří se zaregistrují na Betfair do okamžiku zápasu, budou způsobilí zadáním kódu ZFBNBV. Poté provede vklad, aby mohl podat první předživou a jedinou sázku na tiket na úspěch Bayernu Mnichov proti Seville. Vzhledem ke zvýšené kvótě se kvalifikuje maximálně 5 Kč. Pokud vsadíte vyšší sázku, rozdíl bude vypočítán s kurzem na webu, který je aktuálně 1,61.


O odměně || normální (8,05 lei) obdržíte hotovost, zatímco zbývajících 101,95 lei být připsán jako sázka zdarma do 24 hodin od konce hry. Do 7 dnů od připsání musí být sázka zdarma vsazena na minimální kurz 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kurz 1,2. Vítězná sázka Bayernu Mnichov i sázka zdarma musí být umístěny na trhu sázkových kanceláří. || Angličtina 535


In cazul in care Bayern Munchen se va impune castigul conform cotei normale (8.05 lei) il vei primi cash, in vreme ce restul de 101.95 lei ti se va credita sub forma de freebet in cel mult 24 ore de la incheierea partidei. In termen de 7 zile de la creditare trebuie pariat freebetul pe o cota minima de 1.2, in cazul unui bilet multiplu cel putin o selectie trebuind sa aiba cota minima 1.2. Atat pariul pe victoria lui Bayern Munchen, cat si cel folosind freebetul trebuie plasate din piata Sportsbook.


Rezumat


·         Creeaza-ti cont la Betfair pana marti, ora 21:45, introducand codul ZFBNBV

· Umístit předem -živá a jediná sázka na tiket na vítězství Bayernu Mnichov v zápase Ligy mistrů proti Seville

· Až 5 lei se kvalifikuje pro zvýšený kurz

· Pokud Bayern Mnichov vyhraje 8,05 lei obdržíte hotovost, zatímco 101,95 lei bude připsáno jako sázka zdarma za ne více než 24 hodin

·         Freebetul trebuie plasat in termen de 30 zile pe o cota minima de 1.2

· Obě sázky musí být uzavřeny na sázkovém trhu


Nenechte si ujít takovou příležitost