Cota fabuloasa pentru victoria lui Liverpool cu Huddersfield

Ve 25. kole Premier League se Liverpool střetne s Huddersfieldem, zápasem, který by mělo být na uvážení žáků, které trénuje Jurgen Klopp, přestože hrají venku. Huddersfield je však na 14. místě, přichází po třech porážkách na šampionátu, proto postup sázkové kanceláře Betfair podle které mají "kormoráni" kurz 16,0 na vítězství se nám zdá ideální.


5a703e53058cf_1517305427.jpg


Co mám dělat?


Propagace není určena všem, ale pouze těm, kteří se přihlásí do zápasu (úterý, 22:00) pomocí kódu ZFBNAO. Po registraci proveďte vklad a vložte svou první sázku za skutečné peníze, abyste získali tento báječný kurz na vítězství Liverpoolu nad Huddersfieldem. Maximální sázka pro zvýšený kurz je 5 lei, sázka na vítězství „kormoránů“ musí být uzavřena před živým přenosem a samostatně na tiketu na trhu sázkových kanceláří.


O odměně


Pokud Liverpool překoná Huddersfield a vaše sázka na vítězství „kormoránů“ byla 5 lei, váš vklad bude okamžitě vrácen ve formě hotovosti a zisk 75 lei bude přijat do 24 hodin od konec hry ve formě sázek zdarma. Musí být umístěn na sázkovém trhu do 30 dnů, stejně jako sázka na vítězství Liverpoolu. Aby bylo možné sázet pomocí sázky zdarma, musí být minimální kurz 1,2. Pokud preferujete více tiketů, musí mít alespoň jeden výběr na tiketu minimální kurz 1,2. Pokud je sázka vítězná, bude na váš účet připsán váš zisk, nikoli hodnota bezplatné sázky.


Přehled


1. Vytvořte si účet u Betfair do úterý 22:00 pomocí kódu ZFBNAO

2. Umístěte první pre-live a jedinou sázku na tiket na vítězství Liverpoolu v zápase proti Huddersfield

3. Vzhledem ke zvýšené kvótě bude zohledněno maximálně 5 lei

4. Pokud Liverpool vyhraje sázku, vaše peníze budou vráceny, zatímco zisk v maximální výši 75 lei vám bude připsán formou bezplatné sázky maximálně za 24 hodin

5. Musí být umístěna maximálně do 30 dnů od půjčení s minimální sazbou 1,2, rovněž z trhu sázkových kanceláří


Využijte nyní bezprecedentní kurzy >>>