Cota marita ca Barcelona sa castige cu Malaga

Dupa victoria de weekendul trecut impotriva lui Atletico Madrid, echipa aflata pe locul secund, putem spune ca Barcelona este cu o mana si jumatate pe titlu in La Liga. Mai sunt 11 etape de jucat, catalanii neavand insa multe meciuri grele. Cel mai facil dintre ele, cel putin teoretic, este cel din aceasta runda contra Malagai, ultima clasata, care nu mai are sanse decat matematice sa scape de retrogradare. Meciul nu ar trebui ratat de pe biletul de pariere, mai ales cand casa de pariuri Betfair vám nabízí kurz 5,00 na vítězství týmu trénovaného Ernestem Valverdem.


thumb_5aa3a06662e73_1520672870.jpg


Co musím udělat?


Do promo akce se mohou přihlásit ti, kteří se zaregistrují na Betfair až do času hry (sobota, 21:45) pomocí kódu ZFBNBL. Poté proveďte vklad, abyste mohli před živě sázet na tento zvýšený kurz na výhru Barcelony s Malagou. S ohledem na zvýšený kurz se počítá maximálně 50 lei, v případě, že vsadíte více, rozdíl se vypočítá s normálním kurzem, který je v tuto chvíli 1,25.


O odměně


Pokud bude v zápase s Malagou vnucena Barcelona a vy vsadíte 50 lei, výhry podle navýšené kvóty (62,5 lei) budou připsány okamžitě v hotovosti, takže zbývajících 187,5 lei obdržíte jako sázku zdarma do 24. hodin od závěrečné party. Sázka zdarma musí být vsazena maximálně 7 dní od připsání kreditu na minimální kvótu 1,2, v případě vícenásobného tiketu musí mít alespoň jeden výběr minimální kvótu 1,2. Pokud je sázka vítězná, nebude připsána hodnota bezplatné sázky, ale pouze zisk. Jak sázka na výhru Barcelona, ​​tak sázka zdarma musí být použita z trhu sázkových kanceláří.


Souhrn


· : 45, pomocí kódu ZFBNBL || | 532

·         Plaseaza un pariu pre-live din piata Sportsbook pe victoria Barcelonei contra Malagai

· Na zvýšený kurz se kvalifikuje maximálně 50 lei

·         In cazul unui pariu “verde”, castigul iti va fi creditat cash, in vreme ce restul, pana la cel mult 250 lei, sa  il primesti sub forma de freebet

· Musí být vsazena do 30 dnů na min. podíl 1,2, rovněž z trhu sázkových kanceláří


Nenechte si ujít takovou příležitost