Cota marita pentru Argentina sa debuteze cu victorie la Mondial

Finalista Campionatului Mondial din 2014, Argentina, va avea un meci de debut la acest turneu final probabil mai dificil decat o arata cotele, avand in vedere ca vorbim despre surpriza placuta a Campionatului European din urma cu 2 ani. “Gurile de foc” ale “pumelor”, in frunte cu Leo Messi, credem insa ca vor rezolva partida, nefiind exclus s-o faca inca din prima repriza. In vederea acestui pont, sázková kancelář Betfair nabízí zvýšené kurzy pro Argentinu na debut na mistrovství světa.


5b24f24219b97_1529147970.jpg


Co musím udělat?

Toto je kurz 6,00, ti, kteří si vytvoří účet na Betfair do času zápasu (sobota, 16:00), zadání kódu ZFBNDT. Poté vsaďte na tiket předem a jednorázově z trhu sázkových kanceláří na úspěch Argentiny v zápase s Islandem. S ohledem na zvýšenou sazbu se počítá maximálně 50 lei, pokud rozdíl umístíte více, vypočítá se běžnou sazbou, která je v tuto chvíli 1,33.


Despre recompensa

Pokud se tato zvýšená kvóta pro Argentinu, aby mohla začít vítězstvím na mistrovství světa, naplní a vy vsadíte 50 lei, získáte 300 lei. Takto obdržíte hotovost podle běžného kurzu (66,5 lei) v hotovosti okamžitě, zatímco zbývajících 233,5 lei vám bude připsáno formou sázky zdarma do 24 hodin od konce hry. Do 30 dnů musí být sázka zdarma z trhu sázkových kanceláří vsazena s minimálním kurzem 1,2, v případě více tiketů musí mít alespoň jeden výběr kurz 1,2.


Souhrn

  • Vytvořte si účet u Betfair do soboty, 16:00, pomocí kódu ZFBNDT
  • Uzavřete sázku před živým přenosem, podle které Argentina porazí Island || | 549
  • Cel mult 50 lei se iau in considerare in vederea cotei marite
  • Pokud zvítězí Argentina, vyhrajete hotovostní vklad podle skutečného kurzu, takže zbytek až do výše maximálně 300 lei vám bude připsáno jako sázka zdarma za ne více než 24 hodin
  • Sázka zdarma musí být podána do 30 dnů při minimálním kurzu 1,2

Obě sázky na Argentinský úspěch a sázka zdarma musí být umístěna na sázkovém trhu


Čeká nás zápalný zápas >>>