Cota marita pentru Liverpool ca sa castige cu Watford

Přestaňte přemýšlet a využijte propagaci na maximum >>> NetbetNetbet vám nabízí promo akci, podle které má tým vedený Jurgenem Kloppem na vítězství proti Watfordu kurz 10,0.


5aac3b212a899_1521236769.jpg


Co mám dělat? Poté provede vklad libovolným způsobem, s výjimkou Skrill a Neteller, poté vloží pre-live a jedinou sázku na tiket na vítězství Liverpoolu v domácím zápase s Watfordem. S ohledem na zvýšenou kvótu se počítá maximálně s 50 lei, případný rozdíl se počítá na běžnou kvótu, která je v tuto chvíli 1,18.


Eligibili la cota marita pentru Liverpool ca sa castige cu Watford sunt cei care isi vor crea cont la Netbet pana la ora partidei introducand codul COTA10. Apoi efectueaza un depozit prin orice metoda, exceptand Skrill si Neteller, dupa care plaseaza un pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria celor de la Liverpool in meciul de pe teren propriu cu Watford. In vederea cotei marite se calculeaza cel mult 50 lei, eventuala diferenta calculandu-se la cota normala, care in acest moment este 1.18. 


O odměnách


Pokud jste plně využili promo akci, bude uloženo sázení 50 lei a Liverpool, výhra podle běžného kurzu (59 lei) bude udělena v hotovosti , takže zbývajících 441 lei vám bude připsáno jako bonus maximálně do 72 hodin od konce hry. Pokud Liverpool nevyhraje, bude vám vrácen dvojnásobek vkladu, až do výše 100 lei. Bonus musí být do 7 dnů od připsání srolován na minimální kurz 1,6, v případě, že preferujete vícenásobný tiket, musí mít každý výběr minimální kurz 1,6. Pokud Liverpool vyhraje, musí být remíza provedena 4krát, a pokud je sázka nevýherní, 6krát.


Souhrn


· Vytvořte si účet na Netbet do soboty v 19:30 pomocí kódu „COTA10“

· Proveďte vklad jakýmikoli prostředky kromě Skrill a Neteller

· Umístěte předživou a jedinou sázku na tiket na vítězství Liverpoolu v zápase s Watfordem

· Maximální vklad pro zvýšený kurz je 50 lei

· Pokud Liverpool zvítězí, výhry podle normálního kurzu vám budou připsány okamžitě v hotovosti, zatímco zbytek obdržíte za 72 hodin od konce hry

· Bonus musí být vytočen maximálně za 7 dní s minimálním kurzem 1,6, v případě vícenásobného tiketu každý výběr respektuje minimální kurz

·         Daca Liverpool castiga trebuie sa rulezi bonusul de 4 ori, iar daca nu face asta de 6 ori


Přestaňte přemýšlet a vytěžte z promo akce co nejvíce