Cota marita pentru Čeština in meciul cu Armenia

V sobotu sehraje Rumunsko druhý zápas přípravného utkání mistrovství světa 2018 a , jak očekáváme, propagační akce pro toto začínají proudit.

Po propagaci Netbetu, který nabízí sázku zdarma 50 Kč, je nyní na řadě 888sport (klikněte zde k recenzi) nabídnout jeden, který je podle nás docela dobrý. To nabízí zvýšenou kvótu pro Rumunsko v zápase s Arménií, kvótu, z níž mohou mít prospěch uživatelé, kteří se zaregistrují od tohoto okamžiku až do času zápasu (sobota, 19:00). Ti, kteří tak učiní a vsadí si na vítězství Rumunska, získají zvýšený podíl, ale budou mít také nárok na registrační bonus udělený společností 888sport, bonus, který může dosáhnout až 1000 Kč. Vezměte prosím na vědomí, že ze speciálních kurzů bude těžit pouze první sázka na vítězství Rumunska.
 

promotii 888sport

Rumunsko je snadno favoritem duelu s Arménií s normálním kurzem na výhru 2,15, který mají registrovaní do zápasu v 8:00. Abyste mohli využít této nabídky, nemusíte zadávat žádný registrační bonusový kód. Sázka musí být uzavřena před živým přenosem (před zápasem) a samostatně na tiketu.
 
Minimální vklad, za který je bonus udělen, je 5 Kča maximální 50 Kč. Můžete umístit i větší částky, ale rozdíl bude vypočítán běžnou sazbou. Pokud máte například nárok na tuto promo akci a vsadíte 200 Kčna vítězství Rumunska, 50 Kčse vynásobí tímto zvýšeným kurzem pro Rumunsko na zápas s Arménií, zbývajících 150 Kčse vynásobí tímto normálním kurzem 2,15. Pokud tedy uživatel, který nevyužije speciální kvóty, vloží 200 Kčna vítězství Rumunska a to vyhraje, vyhraje 430 Kč. Místo toho, pokud vy, ten, kdo měl z této akce prospěch, umístil 200 Kč, pouze zisk ze speciální kvóty je 400 Kč. Přičtením zisku za normální podíl (150 * 2,15) dostaneme celkový zisk 722,5 Kč.

 
Jaké jsou provozní podmínky?


Rovněž platí, že jakýkoli zisk ze zvýšeného kurzu musí být 10krát vržen s minimálním kurzem 2,00 (jeden tiket nebo více výběrů), než bude možné jej vybrat. Provozní doba je 60 dní, v tomto období jsou určitě nějaké zápasy, které považujete za bezpečné, které vám pomohou to dohrát.
 
Věříme, že Rumunsko má větší šanci na vítězství, než ukazuje kurz. Řekněme, že v posledních dvou kvalifikačních taženích, jednom na ME a jednom na mistrovství světa, vyhrála Arménie doma pouze jedno vítězství a že s Bulharskem se hosté téměř půl hodiny vyvíjeli ve dvojnásobné početní méněcennosti. Na druhou stranu nezapomeňme, že Rumunsko bylo v předkole ME neporaženo. To je pravda, dostal dvě remízy, ale pokud neporazíme v zápase s nejslabším týmem ve skupině, znamená to, že si nezasloužíme hrát ani přehradu na mistrovství světa. !

Una peste alta, o promotie de nerefuzat! Zaregistrujte se nyní, získejte bonus 1 000 Kča využijte zvýšené šance na vítězství trikolór!