Cota mult marita pentru minim 3 goluri in FCSB vs CFR Cluj

5 dní před přestřelkou s Laziem v kole 16 Evropské ligy čeká FCSB na šampionátu těžký zápas, který ji může vynést na první místo. Jde o derby na vlastním hřišti proti CFR Cluj, oba týmy dělí pouhé dva body. Bavíme se o nejlepší ofenzivě, respektive nejlepší obraně šampionátu. Propagační akce týkající se počtu vstřelených gólů Sportingbet, která nabízí mnohem vyšší kurzy na minimálně 3 góly v FCSB vs CFR Cluj.


5a7d7e4cc51d7_1518173772.jpg


Co já musíte udělat? Poté odešlete jakoukoli jinou metodou než Skrill a Neteller. Dalším krokem je vložení předběžné a jediné sázky na tiket na to, že v zápase padnou alespoň 3 góly. Maximální vklad, který se kvalifikuje pro zvýšený kurz, je 20 lei. Pokud vsadíte vyšší sázku, rozdíl bude vypočítán s běžným kurzem na webu, který je aktuálně 2,85.


La promotie sunt eligibili cei care isi creeaza cont la Sportingbet pana la startul partidei dintre FCSB si CFR Cluj (sambata, ora 20:45) de pe unul din linkurile de mai jos. Depune apoi prin orice metoda in afara de Skrill si Neteller. Urmatorul pas il consta plasarea unui pariu pre-live si singur pe bilet pe faptul ca in meci se vor marca minim 3 goluri. Miza maxima care se califica in vederea cotei marite este 20 lei. Daca vei plasa o miza mai mare, diferenta va fi calculta la cota normala de pe site, care in acest moment este 2.85.


O odměně


nabídka, sázení 20 lei před živým přenosem za to, že v utkání mezi FCSB a CFR Cluj padnou alespoň 3 góly, dostanete 200 lei. Výhry z běžné kvóty (57 lei) tedy obdržíte v hotovosti, takže zbytek (143 lei) vám bude připsán formou sázky zdarma ihned po skončení zápasu. Sázka zdarma je platná 3 dny od připsání kreditu a lze ji umístit na libovolný výběr. V případě vítězné sázky nebude na účet vrácena hodnota sázky zdarma, ale pouze zisk.


Přehled


· Zaregistrujte se na Sportingbet do 20. soboty: 45

· Proveďte vklad jakýmkoliv způsobem kromě Skrill a Neteller

· Vsaďte si před živým přenosem na skutečnost, že budou vstřeleny alespoň 3 góly v zápase mezi FCSB a CFR Cluj

· Pro zvýšenou kvótu se bere v úvahu maximálně 20 lei

· Pokud navštívíme alespoň 3 góly, obdržíte hotovost podle normální kvóta a zbytek až do výše 200 lei vám bude připsán jako sázka zdarma ihned po vypořádání sázky

· Sázka zdarma musí být použita do 3 dnů od připsání kreditu


Tak velký podíl pro tento výběr nikdy nenajdete