Cote marite la pariuri multiple Maxbet

Při hledání vysokých kurzů, které by bylo zajímavé umístit na tiket tento víkend našli jsme dva zvýšené kurzy nabízené sázkovou kanceláří Maxbet.
 

casa de pariuri online Maxbet

Každý kurz bude vítězný, pokud vyhrají všechny 4 týmy v daném výběru. Jeden z výběrů cílí na týmy z Primera Division, druhý z Premier League, oba jsou s kurzem 15,0. Všech 8 zápasů se odehraje v sobotu, šance je podle našeho názoru více než 50%, že alespoň jeden z výběrů vyhraje.
 
První kurz vyhraje, pokud zvítězí Atlético Madrid, Barcelona, ​​​​Eibar a Sevilla. Barcelona, ​​​​Eibar a Atletico Madrid budou hrát doma, se soupeři Malaga, Celta Vigo a Real Madrid, zatímco Sevilla bude hrát venku s La Corunou.

 

La Coruna – Sevilla


Domácí jsou v Primera Division na 16. místě, zatímco hosté na páté pozici. V této sezóně Deportivo získalo dvě vítězství, remízu a dvě porážky doma. Na druhou stranu, rekord Sevilly je jedno vítězství, jedna porážka a 3 remízy na šampionátu. Sevilla vyhrála pět a vyhrála 4 z posledních 9 oficiálních zápasů.
 

Barcelona – Malaga


Katalánci jsou na druhém místě v Primera Division, zatímco Malaga je uprostřed tabulky. Katalánci mají ve svých domácích zápasech v lize 3 výhry, jednu remízu a jednu porážku, zatímco Malaga získala dvě remízy a utrpěla 3 porážky v 5 venkovních zápasech La Ligy. Katalánci získali v posledních 8 přímých střetnutích sedm vítězství a remízu.


Eibar – Celta Vigo


Eibar zaujímá 11. místo v žebříčku a Celta Vigo osmou pozici s odstupem pouhých dvou bodů. Domácím se daří na vlastním hřišti, mají 3 výhry, jednu remízu a jednu porážku, zatímco Celta Vigo vyhrála, dvakrát remizovala a utrpěla dvě porážky v 5 venkovních zápasech na šampionátu. Eibar vyhrál 6 z posledních 10 přímých setkání.

 

Atlético Madrid – Real Madrid


Atlético bude určitě chtít tento zápas vyhrát, nejen proto, že jde o derby, ale také proto, že to bude poslední zápas "deek" na Vicente Calderon. Alespoň v La Lize. Atlético přichází po 4 domácích výhrách v lize, zatímco Real Madrid má 11 výher a remízu v posledních 12 zápasech venku. Z předchozích 8 přímých střetnutí pouze jednou vyhrál hostující tým, když jde o Atlético Madrid.
 

Mají ostatní kurzy vyšší šanci na úspěch?


Druhé místo získá, pokud v sobotu zvítězí Everton, Manchester United, Stoke a Tottenham. Všechny 4 týmy budou hrát doma, Manchester United se střetne s Arsenalem, Evertonem Swansea, Stoke Bournemouth a Tottenhamem West Ham.


Manchester United – Arsenal


Manchester United dvakrát vyhrál, dvakrát remizoval, v této sezóně Premier League utrpěl domácí porážku, zatímco Arsenal má ve všech pěti venkovních zápasech čtyři výhry a remízu, ale všichni soupeři jsou skromní. Rozdíl mezi nimi jsou pouze dvě pozice ve prospěch „kanonýrů“. Nutno podotknout, že „rudí ďáblové“ se na šampionátu na Old Trafford prosadili v 6 ze 7 přímých zápasů.


Everton – Swansea


Everton je na 7. místě a Swansea na předposledním. "Candies" získali 3 výhry a dvě remízy v 5 domácích zápasech v lize, zatímco Swansea přichází po 4 porážkách venku. Everton a Swansea vyhrály v posledních 5 přímých střetnutích a zaznamenaly 3 remízy.


Stoke – Bournemouth


Obě kapely jsou sousedy ve druhé polovině žebříčku. Stoke prochází velmi dobrým obdobím, získalo 3 vítězství a remízu v posledních 4 zápasech, zatímco Bournemouth má dvě remízy a utrpěl 3 porážky z 5 mistrovských tripů. V minulé sezóně Stoke vyhrálo doma i venku.


Tottenham – West Ham


Tottenham je v Premier League na 5. místě, zatímco "kladivářů" je pouze 17. Pochettinův tým doma v lize vyhrál 3 a 2 remizoval, zatímco West Ham má v lize jednu výhru a čtyři porážky. 5 tripů. Z posledních 8 přímých zápasů má Tottenham 4 vítězství a West Ham 3.
 
Některé z těchto 8 her určitě najdete na tiketu dne, což vás také může inspirovat. Atlético Madrid a Manchester United pochybují o vítězství, ale vzhledem k poměrně vysokým potenciálním ziskům si myslíme, že oba stojí za pokus.