Cote marite pentru ambele formatii in meciul dintre Dinamo si Steaua

Nejlepší akce tak daleko na derby mezi Steauou a Dinamem, které začne ve středu ve 20:30, nabízí 888sport (pro recenzi klikněte zde), tak napíšeme článek o tom samostatně.
 
Budete tak moci získat zvýšené kurzy na oba týmy v zápase mezi Dinamem a Steauou, pro způsobilost musíte být mezi prvními 1 000 Rumuny, kteří se zaregistrují na 888sport a vsadí na vítězství Steauy nebo Dinama. Sázka musí být předživá a musí být na tiketu sama. Pokud tak učiníte, stále budete mít nárok na uvítací bonus, 100 % až do výše 1 000 Kč.
 


Minimální částka, kterou je nutné vsadit, abyste měli tento kurz, je 5 lei a maximum je 50 lei. Můžete také umístit vyšší sázky, ale rozdíl bude vypočítán s normálním kurzem. V tuto chvíli má Dinamo normální kurz 4,4 s navýšením 10,0. Na druhou stranu, normální podíl hvězdy je 1,86, zvýšený je 6,00. Výhry ze zvýšeného kurzu budou připsány jako bonus maximálně do 72 hodin od konce hry. Bonus musí být vsazen 10krát s celkovým kurzem alespoň 2,00. S plněním této mise byste však neměli spěchat, protože bonus vyprší po 60 dnech od připsání kreditu. To je ve skutečnosti jedna z největších chyb sázkaře: spěchání spustit bonus, ačkoli na to má dost času. Většinou práci zkazí spěch, jak říká rumunské přísloví, tito uživatelé nakonec přijdou o celou banku právě proto, že je to donutí splnit tyto podmínky obratu.
 
Steaua je na prvním místě v žebříčku, 4 body před svými pronásledovateli, zatímco Dinamo zaujímá šestou pozici, 8 bodů za Steauou. "Červeno-modrí" přicházejí po dvou zápasech na šampionátu, ve kterých nedokázali ani jednou skórovat, soupeři jsou týmy Concordia Chiajna a FC Botosani, které jsou na příčkách play-out. Lepší formu nemají ani hráči Dinama, které v posledním utkání na vlastním hřišti porazili CFR Cluj 0:2 při předposlední remíze s Astrou Giurgiu. Co se týče přímých setkání, posledních 5 skončilo remízou, ale je nepravděpodobné, že by se tradice zítra večer opakovala. Vítězství, remíza a 4 porážky je rekord Dinama v posledních 6 přímých domácích zápasech v I. lize.