Cote titanice pentru succesul celor doua in El Clasico

V derby, jako je to mezi Barcelonou a Realem Madrid, je to vždy je těžké něco předvídat, zvláště pokud jde o konečný výsledek. Pokud tedy budeme sázet na takový zápas, bylo by lepší neriskovat příliš vysokou sázku. Na podporu této myšlenky přichází bookmaker Betfair, který nabízí titánské kurzy na úspěch těchto dvou v El Clasicu.


5aedf9ebeeef4_1525545451.jpg


Co mám dělat? || | 532


Vorbim despre cota 50.0 pentru ca Barcelona sa invinga si de 70.0 ca Real Madrid sa o faca. Poti participa la promotie doar daca te vei inregistra la Betfair pana la ora meciului (duminica, 21:45) folosind codul ZFBNCX. Dupa inregistrare efectueaza o depunere pentru a putea plasa un prim pariu pre-live si singur pe bilet pe victoria uneia dintre cele doua echipe in El Clasico. Cel mult 5 lei se califica in vederea cotei marite. Poti plasa o miza mai mare, diferenta calculandu-se insa la cota de pe site, care in acest moment este 1.66 pentru Barcelona si 4.6 pentru Real Madrid.


O odměně


Pokud vsaďte se, že vaše je „zelená“, obdržíte okamžitou peněžní výhru podle běžného kurzu (8,3 lei, pokud vyhraje Barcelona a 23 lei, pokud to udělá Real Madrid), a zbytek, až 250 lei, respektive 350 lei, bude připsán vám formou sázky zdarma do 24 hodin od konce hry. Do 30 dnů musí být sázka zdarma uzavřena s minimálním kurzem 1,2, pokud dáváte přednost vícenásobnému tiketu, musí mít každý výběr minimální kurz 1,2. Sázka na vítězství Barcelony nebo Realu Madrid, ale také sázka zdarma, musí být umístěna na sázkovém trhu.


Souhrn


· Vytvořit účet u Betfairu do neděle 21:45 pomocí kódu ZFBNCX

· Uzavřete si předběžnou sázku na trhu sázkových kanceláří na vítězství Barcelony nebo Realu Madrid v El Clasicu

·         Cel mult 5 lei se calculeaza in vederea cotei marite

· Pokud je sázka „zelená“, obdržíte hotovost podle normálního kurzu, zatímco zbytek, až 250 lei, respektive 350 lei, bude být připsána jako sázka zdarma za ne více než 24 hodin

· Do 30 dnů musí být sázka zdarma na trhu sázkových kanceláří umístěna na minimální kvótu 1,2


Katalánci nebo „galaktici“?