"Cred ca sunt 3 echipe care se vor bate serios pentru trofeu" - interviu despre Cupa Confederatiilor cu Ioana Cosma

Vom avea parte de surprize la Cupa Confederatiilor? Care sunt favoritele la castigarea trofeului? Am analizat acest turneu cu Ioana Cosma intr-un interviu acordat pentru Intelbet.ro.
 
thumb_5942969c4f068_1497536156.png

- Budete sledovat Konfederační pohár? Máte oblíbený tým?
 
Samozřejmě budu sledovat, ale pokud jde o favority, s týmy přítomnými na Poháru konfederací příliš nerezonuji. Myslím, že existují 3 týmy, které budou vážně bojovat o trofej: Německo, Portugalsko a Chile. Osobně bych chtěl mít velké překvapení, vyhrát africký tým, ale je to trochu těžké. To proto, že tento Konfederační pohár byl nepřetržitou záležitostí mezi Evropou a Jižní Amerikou.
 
- Jaký tým očekáváte, že vyhraje turnaj a proč si to myslíte?
 
Portugalsko nebo Německo. Portugalsko je po vítězství na Euru 2016 stále téměř dokonalé, má neúspěch se Švýcarskem 0:2, jinak tým Fernanda Santose vyhrál všechny oficiální zápasy. Cristiano Ronaldo je velkým kandidátem na Zlatý balón a tuto pozici si bude chtít upevnit i touto trofejí. Fernando Santos má k dispozici skupinu hráčů s mnoha zkušenostmi. Lowovo Německo není přesně Německo, které bylo na Euru 2016, ale Německo zůstává Německem téměř v jakémkoli stavu.
 
- Jaké bude podle vás překvapení turnaje?

Doufám, že je to Chile. I když prohrál s Kluží s Rumunskem, Chile hrálo také o jednoho muže méně, Sanchez nebo Vidalova reprezentace umí nabídnout naprosto velkolepé zápasy. Nezapomeňme, že dvakrát za sebou vyhrál Copa America.
 
- Co očekáváte od hostitele turnaje, ruského národního týmu? Jakou fázi si myslíte, že to bude trvat?
 
Nemyslím si, že je to velký tým, nemyslím si, že je to tým, který dokáže velké věci. Může to být solidní tým, ale nemyslím si, že má žádné geniální hráče. Silný, pracovitý tým, ale nevím, jestli se kvalifikuje ze skupiny. Mexiko a Portugalsko mohou Rusko nechat za sebou. Mexiku se daří a už se kvalifikovalo na mistrovství světa příští rok.
 
- Které týmy očekáváte, že se dostanou do finále?
 
Portugalsko a Německo. Sázkové kanceláře mají v oblibě také Německo a k Německu má blízko i Portugalsko. Například u Maxbet má Německo kurz na výhru trofeje 3,25 a Portugalsko má 3,50. Nový Zéland je na konci tabulky s kurzem 251,00, ale za takové překvapení bych neriskoval ani korunu.

***

Expert Intelbet vám brzy zašle analýzu a předpovědi pro první zápasy Poháru konfederací, takže přihlaste se k odběru tipů Ioany Cosmy pro || English 5770