CSM Bukurešť – Potaissa Turda, derby mezi 2 týmy z play off

CSM Bukurešť je snaží se dostat zpět na trať 3. místo v žebříčku vítězstvím před vlastními fanoušky před Turdou, která obsadila 2. místo, tým ve velmi dobré formě.
 

58b00fa401c7a_1487933348.jpg

Potaissa po kole jasně porazila CSM 32-26, na konci velmi dobře kontrolovaného zápasu očekáváme odvetu Bukurešti, která bude mít výhodu vlastního hřiště a podporu fanoušků. CSM Bukurešť je vicemistr Rumunska, cennější tým než Turda, s hráči jako Javier Humet, Goce Giorgievski nebo Guillaume Saurina, velmi dobří cizinci, na kterých si trenér Sundovski zakládá.

Turda však v letošní sezóně zvládl lepší trať a má 4 body před SCM, která měla oscilující vývoj a nedokázala vyrovnat vítězství. Oba týmy play off určitě stihnou, ale jejich cílem je obsadit na konci základní části co nejlepší umístění v tabulce, aby bylo možné těžit z dostupnějšího teoretického soupeře.

Turdenovi mají tým, který se velmi dobře mobilizuje, když hrají na vlastním hřišti, ale na silnici se jim ne vždy podaří tak dobře vyvinout na silnici. Ačkoli vyhráli ve Steaua v posledním zápase, který se hrál venku, 23-24, Turda prohrála jak s Dinamem, tak s Odorhei nebo Temešvárem, a to velmi velkými rozdíly ve skóre, a to mě dnes vede k pomyšlení na novou jasnou porážku. || | 534

CSM a castigat ultimele 5 meciuri cu Turda de la Bucuresti, 4 dintre acestea fiind la minim 4 goluri diferenta. Mizez din nou pe un meci bun facut de bucuresteni in fata propriilor suporteri si pe o victorie la minim 3 goluri diferenta.

Tip: CSM H (-2,5) @ 1,82Unibet