Cu Betano tu faci pariurile

Odebírání licence na začátku minulého roku, online důmBetano Rychle se stal oblíbeným mezi sázkaři díky svým mnoha silným stránkám. Patří mezi ně bohatá nabídka, živé přenosy nebo bonus za registraci
 
V posledních dnech k těmto přednostem přibyla další. Vzhledem k bohaté nabídce této sázkové kanceláře je poměrně těžké nenajít určitý typ sázky nebo podobnou té, kterou máte na mysli, ale zároveň vás může zajímat pokročilejší (dlouhodobá ) sázka, která není součástí nabídky. Od nynějška s Betano můžete získat kurzy na jakoukoli sportovní sázku, kterou chcete, protože online dům zavedl funkci „Požádat o sázku“.
 

Jaký je postup pro podání sázky?


K odeslání sázky, na kterou chcete dostávat kurzy, nepotřebujete přístup do své poštovní schránky, ale můžete přímo použít stránku Betano. Jak? Jednoduché. Přístup ke svému Betano účtu, který najdete na pravé straně webu, kliknutím na svůj zůstatek. Poté v okně, které se otevře, vyberte kategorii „Kontakt“, která je v seznamu na levé straně okna, podkategorie „Žádost o sázku " .
 
59d53a114e39a_1507146257.jpg
 
Po výběru se zobrazí formulář, který musíte vyplnit sázkou, na kterou chcete vsadit. Můžete také použít formulář pro účely žádosti o nové sázkové trhy pro určitou soutěž nebo s ohledem na zvýšené limity sázek, pokud si přejete vložte sázku vyšší, než je povolený limit pro tento kurz. Tento poslední aspekt jistě vzbudí zájem těch, kteří dávají přednost umístění velmi vysokých sázek na jedinou sázku.
 

Žádost o sázku je okamžitě schválena


Formulář lze odeslat kdykoli, protože služba je dostupná 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Žádost lze odeslat i 3 hodiny před začátkem navrhované akce, což ukazuje, že Betano bere tuto kategorii vážně, stejně jako vaše názory. Pokud jej však odešlete později, nebude na něj brán zřetel. Hodnocení a odpovědi žádosti přijaté mezi 08:00 a 04:00 jsou provedeny okamžitě, zatímco po zbytek dne (ostatní 4 hodiny) jsou zpracování a odpovědi odesílány do 8:00. Samozřejmě nebude schválena každá žádost o sázku, ale pouze ty, které Betano shledá zajímavými.
 

Zeptejte se na sázky, které chcete