Jak vytvoříme nejbezpečnější kurz 2,00

Ve světě sázení existuje mnoho druhů hráčů: od těch, kteří umístí kurz 1,01 na tiket, až po hráče s 15 výběry na tiket a celkovým astronomickým kurzem. Online sázkové kanceláře nabízejí nespočet možností sázení.
 
Všechny ale mají něco společného, ​​totiž touhu najít co nejlepší předpověď, ať už jde o fotbal, tenis, basketbal, házenou, volejbal atd. . Je zřejmé, že to není vůbec jednoduché, bez ohledu na to, jak malá je kvóta. Ale v různých sportech, které mají různé šance na úspěch, jsou stejné kurzy. Například kurz 2,3 na fotbal má nižší šanci na úspěch než kurz 2,3 na tenis, házenou nebo volejbal. || anglicky: 532
 
Zde se podívejte, které sporty jsou pro sázení nejlepší a kterým bychom se měli vyhnout >>>

Ve kterém sportu najdeme nejbezpečnější sázky?

Din experienta noastra de peste 10 ani in domeniul pariurilor am ajuns la concluzia ca fotbal je jedním z nejméně ziskových sportů a to z několika důvodů. Na druhou stranu nejbezpečnějším sportem se nám jeví volejbal, následovaný snad házenou. Zde odkazujeme na sporty, kde máme možnost každý den sledovat mnoho zápasů. Ragby je bezpečná sázka ve sportu, ale sázkové kanceláře nemají denní zápasy, protože tento sport není celosvětově tak populární.
 

590d821e68d1e_1494057502.jpg

Zdroj fotografie: www.freecast.com
 
Proč volejbal? Protože jsem si všiml, že oblíbené hry se vnucuje poměrně často. Zde odkazujeme na mužský i ženský volejbal, ale přikláníme se k názoru, že v ženském volejbalu je méně překvapení. Volejbal se hraje systémem "nejlepších z 5 setů", v každém setu vyhraje první na 25 setů. I když favorizovaný tým začíná v prvním setu tvrději nebo i když jej prohrává, je těžké uvěřit, že nevrátí se.
 
Jinými slovy, lepší tým, než je tabulkový soupeř, během celého zápasu téměř neztrácí koncentraci. Mimochodem, koncentrace hraje ve volejbale zásadní roli, všech 5 hráčů musí hrát na plný výkon. Terén je malý, akce probíhají docela rychle, bez času na odpočinek. Aby oblíbený tým prohrál, měl by outsider dosáhnout velmi dobré úrovně hry ne v jednom, ale ve třech setech, čemuž je opět těžké uvěřit. || Česky: 554

Cand spunem ‘’favorita’’ ne referim la o formatie cu o cota de 1.25 sau mai mica, tým, který nakonec také bude hrát před vlastním publikem. Nepříjemná je i situace, kdy se trenér oblíbeného týmu rozhoduje na posledních sto metrech pro vstup do zálohy. To se však stává poměrně zřídka, a když se to stane, šance oblíbeného týmu se o dost zvýší, takže se tomuto zápasu můžete vyhnout.

Jakým zápasům bych se měl při sportovním sázení vyhnout?

Asadar, o echipa de volei feminin care joaca pe teren propriu si care vine dupa alte partide reusite are sanse foarte mari de a castiga acel meci. Pentru a face totul mai sigur, vyloučíme odtud zápasy evropských pohárů a samozřejmě i národních pohárů. V evropských pohárech považovaly týmy za předurčený malý start, dokázaly zvládnout překvapení, zvláště když mluvíme o pokročilých fázích soutěže.
 
Místo toho může v národních pohárech hrát oblíbený tým uvolněně a objevují se tak komplikace. Ve skutečnosti stačí, aby jeden hráč nebyl „v ruce“, aby se hra týmu pokazila. Obecně však trenér tohoto hráče střídá poměrně rychle. || Česky: 564

Avem alte pariuri la fel de sigure la volei cu o cota mai mare?

Astfel, pentru a obtine o cota aproximativa de 2.00 nu trebuie decat sa gasim 4 echipe de pe teren propriu cu o cota de 1.2 la victorie sau 3 echipe cu o cota de 1.25. Pokud chcete získat kurz 2,00 pouze ze dvou výběrů, můžete se rozhodnout pro ženský tým s maximálním kurzem 1,2 na výhru a vyhrát rozdíl alespoň dvou setů ( 3-1 nebo 3-0). Všechny online domy mají sázky na volejbal, ale nejbohatší nabídku najdete na Fortuna. Zde máme dostatek zajímavých sázek, včetně celkového počtu bodů týmu (nad / pod / mezi). Toto je, pokud chcete zjistit další bezpečné sázky kromě těch, které jsem uvedl výše.pariuri sigure in afara celor de care am amintit mai sus.

Závěry

  • Sportovní sázení je podle našeho názoru jednoznačně ženský volejbal;
  • Echipele de pe teren propriu ce au cote de 1.25 sau mai mici cu greu vor pierde respectivul meci;
  • Evitati partidele din cupele europene si cupele nationale;
  • Domácí tým s maximálním kurzem 1,2 často vyhraje rozdílem alespoň dvou setů.

Pe site-ul nostru gasiti zilnic tipů které vám mohou poskytnout životaschopné možnosti sázení. Ale nezapomeňte, že konečné rozhodnutí je na každém z vás!