Jak správně analyzovat fotbalový zápas

Nejsázenějším sportem rumunských uživatelů je fotbal a to ne nutně proto, že by byla nejvýnosnější, ale proto, že si můžete vybrat ze stovek nebo dokonce tisíců zápasů denně, ale především proto, že snadno najdete statistiky, které potřebujete k analýze dané hry.
 
Před zadáním tipu na fotbalový zápas, ať už s nízkým kurzem, by bylo dobré tento zápas analyzovat podle tipu, který chceme umístit. Zvýší se tak šance na vítězný tip oproti předpovědi založené pouze na instinktu. Nenechte se zmást tím, že by měl vyhrát špičkový tým, který má nízkou šanci na výhru. Ušetří majitele na zápas déle než 3 dny. Poate acea formatie vine dupa rezultate nu foarte bune sau poate antrenorul va menaja titularii in vederea meciului de peste 3 zile.
 
Bez ohledu na sázku, kterou chceme uzavřít, bychom měli || || 522 analizate ultimele meciuri de acasa, respectiv din deplasare ale formatiilor care se intalnesc. Pentru o acuratete mai mare sfatuim brát odděleně zápasy proti týmům blízké hodnoty dvou soupeřů.
 

592ed1088d4ad_1496240392.jpg
 
Pokud například tým z druhého místa v šampionátu hraje na vlastním hřišti proti jednomu ze 16. místa, budeme brát v úvahu zápasy, které tým z druhého místa hraje na vlastním hřišti proti týmům ve spodní části turnaje. pořadí. Také se zaměříme na venkovní zápasy, které hraje tým na 16. místě proti soupeřům v horní části tabulky.
 

Co bychom měli zvážit, abychom správně analyzovali shodu?


Při provádění analýzy musíme vzít v úvahu konečný výsledek posledních zápasů, počet vstřelených branek daného týmu, počet gólů, které obdržel, ale také způsob vstřelených branek (z akce nebo penalt), respektive období, ve kterém padl gól. Úspěchy dosažené na konci poločasu nebo na konci zápasu mají více společného se štěstím nebo uvolněností týmu soupeře.
 
Velmi důležitá věc, kterou však mnozí při předpovědi ignorují, představuje držení týmu v příslušných zápasech, ale také o počet stehů na brance. Samozřejmě, pokud se nám podaří získat tento typ informací, protože v menších ligách je poměrně obtížné je najít. Ze dvou statistik můžeme říci, zda „náš“ tým v těchto zápasech dominoval nebo byl dominován.
 
Vzhledem k tomu, že chceme sázet na varianty, které neovlivňují konečný výsledek (rohy, karty atd.), vezmeme stejné zápasy uvedené výše, ale naše pozornost směřuje pouze k počtu žlutých karet v utkání, resp. počet rohů. Pokud se rozhodneme vsadit na počet karet, bylo by vhodnější znát rozhodčího utkání, prostudovat si statistiky týkající se jím zobrazených žlutých karet v předchozí zápasy. Také, pokud dáváme přednost sázce na střelce, měli bychom vzít v úvahu domácí / venkovní zápasy a / nebo zápasy, ve kterých skóroval.
 
 

Historie přímých setkání nás může objasnit


Před podáním sázky musíme také konzultovat poslední přímá setkání na domácí půdě nebo venku pravděpodobnost, že tým, který tehdy dominoval, tak učiní, je nyní velký . To platí pouze v případě, že týmy proti sobě mají hodnotu podobnou jako tým v předchozích sezónách a pokud se poslední přímá setkání uskutečnila nedávno. Nemůžete například očekávat, že aktuální zápas bude sledovat průběh posledních 10 let. || English 550
 

Před zápasem je důležité znát úmysly trenéra


Na začátku šampionátu může být dost překvapení, často způsobených nehomogenitou skupiny, nováčci potřebují více času na adaptaci na nový tým. Na druhou stranuneomogenitatea lotului, cei nou-veniti avand nevoie de mai mult timp pentru a se adapta la noua echipa. Pe de alta parte, na konci sezóny může nastat uvolnění, nahromaděná únava nebo upřednostnění jiného zápasu který tým odehraje za 3-4 dny, ale také zranění jednoho nebo více klíčových hráčů.
 
Kdybychom mohli předvídat, jak k té hře přistoupí hráči, bylo by to perfektní. Představu bychom si mohli udělat z vyjádření trenéra před zápasem, kde se můžeme dozvědět novinky ohledně zraněných hráčů, jestli představí držitele práv nebo jestli nastoupí další rezervy atd.
 

Nestatistické faktory jsou také docela důležité


Statistiky ale nejsou to jediné, co bychom měli brát v úvahu. Kromě nedostupných hráčů by bylo dobré, kdybychom zjistili, jaké jsou povětrnostní podmínky, v jakém stavu je hřiště, jestli je napětí mezi hráči stejného týmu a proč ne, kolik diváků přišel podpořit hostitelský tým. To vše můžeme snadněji zjistit během hry, takže pomocí těchto informací můžeme uzavírat live sázky.
 
Bookmaker, který pokrývá působivý počet přenosů fotbalových zápasů, najdete zde >>>
 

Závěry

 
  • Máte mnohem větší šanci vybrat vítězný tip, pokud si analyzujete statistiky posledních zápasů dvou soupeřů
  • Statistiky ne vždy favorizují tým s nižším kurzem vítězství
  • Je velmi důležité analyzovat výsledky doma, resp. venku od obou soupeřů za poslední období
  • Faktory nesouvisející se statistikami (zranění, stav hřiště atd.) .) může rozhodujícím způsobem ovlivnit výsledek hry || | 579
 
Zdroj fotografií Feat.: www.linkedin.com