Jak úspěšně používat strategii Martingale na tenisových zápasech

Nu credem ca exista parior care sa nu fi auzit de strategia Martingale, aceasta fiind cea mai cunoscuta si cea mai aplicata strategie, cel putin de catre europeni.
 
Pokud jste o něm však neslyšeli nebo neznáte pravidlo, kterým se řídí, zveme vás k přečtení tohoto článku >>>
 
Pokud jde o tenis, může být strategie aplikována na náhodné zápasy nebo ty, které pocházejí ze stejné soutěže. Zároveň můžeme uzavřít sázku se sázkou nad 2,00 na stejný typ sázky (příklad: vítězství outsidera; 3 sety v zápase) nebo na několik. Podle našeho názoru je nejlepší podávat sázky ze stejného turnaje a typ sázky je stejnýsa plasezi pariuri din acelasi turneu, iar tipul de pariu sa fie identic. Tím se zvyšuje šance, že sázku vyhrajete po několika krocích. Samozřejmě nyní záleží také na typu podané sázky, protože pokud se rozhodnete dát každý tenisový set v tomto turnaji tak, aby skončil skóre 6:0 pro vašeho oblíbeného hráče, mohli byste zbankrotovat rychleji, než si myslíte. || 534
 

Jak mohu udělat mnoho kroků, ale zároveň malý celkový vklad?


Martingale je jednou z nejrizikovějších, ale také nejbezpečnějších strategií. Problém by byl v tom, že na každém kroku byste měli zdvojnásobit sázku, po 7-8 krocích si tuto strategii možná nebudete moci dovolit. Martingale je ve skutečnosti založen na zdvojnásobení vkladu, ale ne nutně po každém špatném kroku. Pokud tedy vsadíte pokaždé na kurz 4,00, můžete podat stejnou sázku dvakrát, pokud vsadíte na kurz 6,00, můžete ji umístit 3krát, pokud hrajete s kurzem 8,00, můžete ji umístit na 4 atd. . . Pokud provedete některý z těchto kroků, dosáhnete zisku.
 
58fdae45dad4b_1493020229.jpg
Zdroj fotografie: www.bet-ca.com
 
Pokud například umístíme 10 lei na kurz 6,00 a sázka nebude vítězná, vsadíme dalších 10 lei na kurz 6,00 a poté to uděláme znovu, pokud sázka nebude vítězná. Pokud je třetí sázka „zelená“, celková investice je 30 lei a celková výhra je 60 lei. Pokud ani nyní nevyhrajeme, zopakujeme postup tentokrát se 3 sázkami po 20 lei na kurz 6,00, poté 3 sázkami po 40 lei a poté případně se 3 sázkami po 80 lei.
 

Jaký druh sázky s tak vysokým kurzem by mohl být vždy vítězný v turnaji?


Aby se celkový vklad příliš nezvýšil, doporučujeme použít strategii Martingale pouze v prvním kole ženského turnaje, kde je počet zápasů 14 nebo 16 , obecně. Doporučujeme nebrat v úvahu turnaje, které mají v prvním kole více než 16 zápasů. Proč ženský turnaj? Vzhledem k tomu, že u navrhovaného typu sázky je zde kurz vyšší než mužský, konkrétně dosažení tie-breaku v prvním setu, typ sázky můžeme najít na Unibet pro všechny zápasy turnajů WTA.
 
Zaregistrujte se nyní na Unibet a aplikujte naši strategii Martingale na typ sázek, které nabízíme >>>
 
Obecně je kurz na takovou sázku asi 7,00 a šance, že se to stane alespoň v jednom zápase v prvním kole, jsou extrémně vysoké. Stačí říci, že ve 13 ze 14 letošních turnajů, které měly v prvním kole 12 až 16 zápasů, jsme v prvním setu zaznamenali tie-break. Jediný turnaj, který neměl tie-break v prvním kole, byl ten na antuce v Bogotě před dvěma týdny. I když v prvním kole můžeme mít 14 nebo 16 her, nebudeme brát v úvahu první 4 oblíbené, kteří mají snadné zápasy, šanci na jejich zápasy dosáhnout tie-break je poměrně malý. Tedy tento typ sázky uzavřeme na zbývajících 12 zápasů.
 

Když se "nasereme", v kolika turnajích musí být sázka vítězná, aby se nám vrátily peníze?


Výše jsem prozradil, že letos mělo 13 ze 14 turnajů WTA tie-break v prvním setu. Je velmi vzácné potkat turnaje WTA bez tie-breaku v prvním setu prvního kola, ale když k tomu dojde, nenechte se odradit a pokračujte.
 
Například tuto strategii začnete od 10 lei a za každé tři prohrané sázky zdvojnásobíte svůj vklad. Samozřejmě, když je sázka „zelená“, budete čekat na další turnaj, aby se obnovila strategie. Pokud žádný z nich nebude vítězem ve 12 zápasech, budete mít ztrátu 450 lei, není to velká, pokud se zamyslíme nad tím, co jsme řekli výše, totiž že se to stává velmi zřídka, jamku lze zakrýt za 3-5 turnaje. Abychom ukázali výhody této strategie, předpokládejme, že vyhrajete v kroku 7 z celkových 12. To znamená, že sázka na sázku je 40 lei a celková částka dosáhla 130 lei. Kurz sázky je 7,00, vyhrajete 280 lei, což znamená zisk 150 lei. Pokud tento zisk zopakujete ve 3 turnajích, pokryjete ztrátu.
 

Závěry

 
  1. Doporučuje se, aby byla strategie Martingale použita na stejnou soutěž a na stejný typ sázky
  2. Námi navržená sázka je tie-break v prvním setu prvního kolo zápasů žen || | 576
  3. Nu aborda strategia daca primul tur are mai mult de 16 meciuri
  4. Je velmi vzácné, že v prvním setu nebude v žádném tie-breaku z 12 odehraných zápasů
  5. Profitul poate fi destul de mare in urma unui turneu, lucru care ne ajuta sa acoperim rapid eventualele pierderi.