Cum pariez pe fotbal in LaLiga cu Marco Birlan

Marco je odborník na Legalbet || | 523 pentru prima liga din Spania- LaLiga. Am vorbit cu el despre acest campionat si despre cateva sfaturi de pariere pentru unul dintre cele mai tari campionate din Europa.

Doufám, že si odtud odnesete dobré nápady na sázení...

1. De cât timp urmărești La Liga și care sunt motivele pentru care pariezi pe meciurile din acest campionat?

 Afinitatea pentru LaLiga a venit in momentul in care la Madrid au aparut "galacticii". David Beckham a fost mereu idolul meu in materie de fotbal, iar in momentul in care a semnat cu Real, m-am indragostit iremedial de echipa. Desi la acea vreme aveam doar 10 ani, incepeam sa inteleg fotbalul. De la Figo, Raul sau Roberto Carlos la Valverde, Vinicius sau Militao, dragostea mea pentru Los Blancos si fotbalul spaniol a ramas neschimbata. 

Díky tomu, že sleduji téměř všechny duely LaLigy, sázím na tento šampionát nejčastěji.


2. Jak analyzujete shody, jaké statistické zdroje používáte?

Především , očividně se podívám na tvar těch dvou. Poté čekám na oficiální oznámení s jejich skupinou a hledám případné problémy/napětí v šatně. Na historii živých zápasů příliš nespoléhám, což je podle mě irelevantní statistika. Využijte tuto výhodu pouze pro tuto chvíli!


 3. Despre Managementul banilor… Cum iti gestionezi banii alocati pariurilor?

Správa peněz je nejdůležitějším krokem v oblasti sázení, krokem, který většina bohužel nebere vážně. Peníze přidělené na sázení jsou ty, které nepotřebuji pro osobní potřebu, protože toto pole nelze míchat s osobními potřebami, jako je údržba / služby / jídlo atd. Také jsem nikdy nevsadil více než 10 % svého měsíčního rozpočtu na předpověď.


4. Jaké možnosti sázení doporučujete pro tento šampionát az jakých důvodů? Máte oblíbenou strategii sázení?

Jsem fanouškem sólistů (vítěz zápasu nebo dvojitá šance). Ale je mnoho zápasů LaLigy, ve kterých si můžeme vyzkoušet „přes góly“ v gólech, když se střetnou Sevilla, Valencie, Villarreal, Real Madrid nebo Barcelona. Co se týče speciálních sázek na rohy nebo karty... při vší úctě k těm, kteří tuto strategii používají, mi to připadá jako skutečný hazard - ve kterém statistiky vůbec nepomáhají

5. Jaké jsou nejdůležitější tipy, které můžete dát hazardnímu hráči? Je pravda, že s určitými strategiemi, spoustou práce a trochou štěstí - můžete získat stálý měsíční příjem. Ale musíme vymezit sázky na osobní život.

 In primul rand, pariurile nu trebuie sa depaseasca statutul de hobby. Este adevarat, cu anumite strategii, multa munca si putin noroc - se poate obtine un venit constant lunar. Trebuie insa sa delimitam pariurile de viata personala.