Cum pariez pe fotbal Serie A - interviu cu Maraz

Maraz je specialista na Legalbet v Serii A. Je to jeden z prvních čtyř evropských šampionátů v hodnotě a mnoho sázkařů hraje v zápasech v Itálii. Doufám, že v tomto minirozhovoru najdete cenné tipy, které z vás udělají lepšího a zodpovědnějšího hráče. || Česky 524

 

1. Jak dlouho sledujete zápasy Serie A a jaké jsou vaše důvody pro sázení na zápasy tohoto šampionátu?

Silné šampionáty na starém kontinentu byly vždy řádně medializovány, mnohem lépe než naše domácí soutěž.

Každý muž zapálený do určitého šampionátu si mohl po etapě Serie A v mém případě zjistit výsledek, přečíst si kroniku nebo článek.

Je to zvláštní mistrovství, i když to nemá lesk jako před 10-15 lety, co jsem ho sledoval. Je to sázka na tyto zápasy, protože je tam závazek, máte jistotu, že se hraje skutečný fotbal, bez ohledu na jména týmů, které se střetnou.

  2. Jak analyzujete zápasy, jaké statistické zdroje využíváte, aby byly analyzovány po všech stránkách, ale je důležité vzít v úvahu formu týmu (hráčů), případné absence, statistiky a tím výčet nekončí.

Resurse statistice sunt suficiente pe internet, bănuiesc că cine pariază sau oferă sfaturi se va axa pe câteva până la urmă.

O confruntare e greu de analizat sub toate aspectele, însă e important să ții cont de forma echipei (jucătorilor),  de eventualele absențe, de datele statistice și lista nu se încheie aici. 

Goal.com je jednou z relevantních stránek pro ty, kteří chtějí mít aktuální informace o italském fotbale, takže můžete vědomě sázet.

3. Správa peněz. Jak hospodaříte se svými sázkovými penězi?

Je velmi důležité, že když sázíte, dělali jste to zodpovědně a bez ohledu na to, zda prohrajete nebo vyhrajete, důležité je zastavit se, když prohrajete a jste v pokušení sázet pouze proto, abyste získali zpět to, co jste prohráli.

 Când câstigi nu strică să ai răbdare, să nu pariezi haotic, cum la fel de important e să te oprești când pierzi și ești tentat să mizezi doar pentru a recupera ceea ce ai pierdut.

Nejdůležitějším pravidlem pro mě je přestat sázet při ztrátě "banky" nastavené pro aktuální měsíc. Říkám zastavit a začít znovu příští měsíc, s větší opatrností.

4.Jaké možnosti sázení doporučujete pro tento šampionát az jakých důvodů? Máte oblíbenou sázkovou strategii?

Serie A je v této sezóně mnohem atraktivnějším šampionátem, protože padlo mnoho gólů, to by byla varianta! I s nimi se dá počítat a uspět v prvním poločase nebo góly v obou poločasech.

Pozor, proto se zdá, že Serie A již není tím šampionátem, ve kterém jsou obrany betonované a bodované velmi málo.

Prostudujte si nedávné statistiky a vytvořte novou databázi, || | 622 care sa va ajute cu adevarat. Nu intereseaza pe nimeni ca acum 20 de ani media de goluri pe meci in Serie A era de 1.68.

Použijte statistiky, aby vás podpořily, ale nestaňte se jejich zajatci. || Čeština: 631

5. Jaká je nejdůležitější rada, kterou můžete dát hazardnímu hráči? I když prohraje, i když je to plus ...

Să aibă o suma de bani lunara alocata pariurilor pe care să nu o mareasca, orice s-ar întampla in luna respectiva. Chiar daca pierde, chiar daca e pe plus...

A to mu umožňuje postupně sázet větší částky, zvláště když při vsazení jednoho nebo více zápasů může dojít k překvapením. Potřebuje také vědět, kdy přestat, pokud zvolená strategie není produktivní. A zkuste další, trpělivě, opakovanými pokusy. = Sportovní sázení musí zůstat vášní, v žádném případě se tím neživit.

E important să ai și o anumită detașare atunci când pariezi, o doză de nebunie sau fler, cum vreți să îi spuneți!

Pariurile sportive trebuie sa ramana o pasiune, in niciun caz sa nu sa faci un mod de viata din ele.