Cum pariez pe Liga 1 - interviu cu expertul Legalbet Karbacher

Karbacher Expert na Legalbet pro Ligu 1 jsme odhalili některá jeho sázkařská tajemství na zápasy první fotbalové ligy v Česká republika.

Karbacher odpověděl na několik otázek o sportovním sázení a odpovědi se mohou stát zdrojem inspirace pro sázkaře s různými zkušenostmi v oboru.

Zvu vás na čtěte a inspirujte se bez rozpaků…

Výsledky Karbacheru v 1. lize jsou výborné, dlouhodobé, na několik let, ne jen na dva nebo tři měsíce. V tuto chvíli je nejziskovějším tipérem na e-sazkovekancelare.com.

1. Jak dlouho sledujete Ligue 1 a jaké jsou důvody sázení na zápasy tohoto šampionátu? || Pak tu nebyly žádné

Când eram copil, ţineam cu Sportul Studenţesc, care avea atunci super jucători ca Mircea Sandu, Gino Iorgulescu, Gica  Hagi. Atunci nu erau bookmakeři tak jsme hráli v Pronosportu, kde byly obvykle zápasy Serie A a Serie B. 1 se oslabila, ale je dobře, že se staví nové stadiony a doufám, že v budoucnu budou investovat i do hráčů. Teď mám nejsilnější mistrovství světa v televizi nebo na netu, ale vždy sleduji náš fotbal živě.

În ultimii ani Liga 1 a devenit mai slabă, însă e bine că se fac stadioane noi şi sper ca în viitor să se investească şi în jucători. Acum, am la TV sau pe net cele mai puternice campionate din lume, însă eu mereu urmăresc în direct fotbalul nostru. 

Jsem rád, že se UTA a Rapid vrátily do ligy 1, doufám, že postoupí i Petrolul Ploieşti nebo „U“ Cluj, protože jsou to tradiční týmy s mnoha příznivci.

Chci, aby se Poli Iaşi a Poli Timişoara vrátily do ligy 1, ale poté, co udělají stadiony hodné měst, která reprezentují.

Vrátím se k sázení, samozřejmě sázím na zápasy u nás, protože je sleduji od té doby, co je znám, hráče znám nazpaměť, na jaké pozici hrají nebo jaká je jejich hodnota az těchto důvodů je přirozené, že mě Liga 1 přitahuje mnohem více než silná mistrovství Evropy.

2. Jak analyzujete zápasy, jaké statistické zdroje využíváte? nedoplatky, přímý záznam, kdo jsou nejlepší střelci, jak funguje útok, jak dobrá je obrana atd.

Pentru mine, orice detaliu contează: de la starea gazonului, condiţii meteo, ultimele rezultate, forma de moment, jucătorii care sunt accidentaţi sau suspendaţi, plătiţi la zi sau cu restanţe, palmaresul direct, cine sunt cei mai buni marcatori, cum merge atacul, cât de bună este apărarea etc. 

Navíc sleduji žluté karty, rohy nebo nově i střely na branku, protože miluji statistiky.

Na vkusu také záleží, ale to přichází se zkušenostmi, Nemusíme spoléhat pouze na něj Hra s dvojitou šancí X2 na Rapidu - Gaz Metan Mediaş, sázení na CFR Cluj - Universitatea Craiova, že

Am avut, de exemplu, curaj să joc șansă dublă X2 la Rapid - Gaz Metan Mediaş, să pariez la CFR Cluj - Universitatea Craiova că Andrei Burcă obdrží kartu s kurzem 4,50 a dostat se ven.

Je to zadostiučinění, když dostanu takovou podíl! Stejně tak jsem hrál v zápase Rapid - Voluntari, že tým Ilfov dá první gól, a tak to bylo.

cítil jsem toIanis Stoica va marca cel puţin un gol v zápase s Academica Clinceni a Chytil jsem nádherný kurz 4,50!

Zkušenosti mi umožňují bez falešné skromnosti sázet na velké kurzy, hrát dvouhry. Takto se vytváří zisk…

3. Správa peněz. Jak spravujete své peníze ze sázek?

Obvykle sleduji propagační akce a každý měsíc dostávám spoustu bonusů. Žádný problém, peníze mi musí dojít, protože sázím každý den a nabídky sázkových kanceláří mi pomáhají vyhrát peníze navíc.

Mám účty u několika sázkových kanceláří a hraji pouze online. Nehrál bych pouliční hry, když mám účty u Betano, Superbet, Netbet, Sportingbet, Unibet, Favbet, Gets'bet, PublicWin ...

Nemám myslím, že existuje online sázková kancelář v Česká republika Nemám účet. V některých domech mám na hraní větší sumy peněz, v jiných menší sumy.

Například u Netbet mám více peněz v sekci Kasino než v sekci Sport, protože rád hraji stůl!

Obvykle mám na každém účtu několik stovek lei, ale zisk mám, až když překročím tisíc lei, tak jsem si na to zvykl.

4. Jaké možnosti sázení doporučujete pro ligu 1 a z jakých důvodů? Máte oblíbenou strategii sázení? Pak jsem hrál 5-6-7 zápasů na tiket a vždy

În ultimii ani pariez altfel decât o făceam în trecut. Atunci jucam 5-6-7 meciuri pe un bilet şi mereu mě vytáhl zápas, překvapení.

Nyní sázím jinak, pouze online, větší množství peněz na zápas nebo maximálně dva. Obecně platí, taška mezi 100 lei a 500 lei, nikdy více, protože jsem nastavil práh.

Vsadil jsem na zápasy Ligy 1 a Süper Lig, protože po zániku Studentského sportu mě zajímá pouze Beşiktaş.

Nehraju sólo protože je tam tolik překvapení a já na ně sázím, že vyhraju peníze navíc, ne je prohraju.

Obecně hra o gól, brejk nebo konečná 1, rohy, karty, markery nebo hráč „X“ shromáždí kartu a vždy na BJK, který v poslední době má vždy více než 1,5 gólu v lize nebo výsledky více než 2,5 gólu.

5. Jaká je nejdůležitější rada, kterou můžete dát sázkaři? |

În primul rând să parieze doar cât îşi pot permite, asta e regula numărul unu. 

Alt sfat este să nu nu joace la întâmplare şi să se documenteze. 

Například na Legalbet je mnoho odborníků kteří analyzují fotbal, tenis, hokejové zápasy a je dobré číst jejich články, zvláště když jsou mocca, vezměte si informace odtud a nastavte si vlastní možnost sázení.

Další tip je nedávat čenich na ovčáky, kteří prodávají tipy na sociálních sítích. S trochou péče, velkým množstvím analýzy zápasů, s vybranými a pečlivě odehranými bonusy, s citem a trochou štěstí můžete vyhrát peníze ze sázek. , jasný money management, od kterého se neodchýlit

Totul e să aibă o strategie de pariere, un management al banilor clar, de la care să nu se abată, nehrát zotavení a studovat informace z Centrum sázení Legalbet.