Cum pot plasa pariuri pe piata Exchange

V roce 2000 se na trhu online sázení objevil nový koncept. Jedná se o tzv. Sázkovou burzu, trochu odlišný koncept od klasického sázení. Sázková kancelář, která vytvořila tento koncept, je Betfair, licencovaný online dům v Česká republika. O několik let později Betfair také představil „normální“ sázky, které lze nalézt na webu pod názvem Sázková kancelář.


Začínáme

na Betfair a kdo má v této oblasti zkušenosti, ví, jak využít kurzů, abyste vyhrávali co nejčastěji. Začněme ale od začátku a popišme si tento pojem co nejjednodušeji. Sázková burza v podstatě znamená sázka mezi uživateli. Například se bude hrát zápas mezi Realem Madrid a Barcelonou a vsadíte se s kamarádem, že Barcelona vyhraje, on je toho názoru, že to udělá Real Madrid. Výslednou částku získává třetí přítel, kterým je v tomto případě Betfair online, se kterým se na platformě „Exchange“ setkáte poměrně často. Jde o "Lay" a "Back". Pokud vstoupíte na burzu sázek, všimnete si pro každý zápas přítomný v nabídce nejméně šest sloupců kursů. Některé jsou


Pentru a afla cum pot plasa pariuri pe piata exchange atat de simplu milioane de utilizatori, trebuie sa intelegi doi termeni  pe care ii vei intalni destul de des pe platforma “Exchange”. Este vorba despre “Lay” si “Back”. Daca vei intra pe Betting Exchange vei observa pentru fiecare meci prezent in oferta nu mai putin de sase coloane de cote. Unele sunt na modrém pozadí a odpovídají zpětné sázce a některé jsou na růžovém pozadí a odpovídají sázce na ležení.


Pokud umístíte | || 540 = == sázka na "Lay" znamená, že vsadíte, že předpověď nebude splněnao miza pe “Lay” inseamna ca pariezi ca acel pronostic sa nu se realizeze. Vezmeme-li výše uvedený příklad, řekněme, že jste na Barcelonu umístili „Lay“. To znamená, že vyhrajete, pokud zvítězí Real Madrid nebo pokud bude remíza. Naopak, pokud vsadíte na „Zpět“, chová se to jako normální sázka v tom smyslu, že vyhrajete pouze tehdy, když Barcelona vyhraje. Po každé výhře vám bude účtována provize 5 %.


5b692d5a81ea6_1533619546.png

Lepší než jiný způsob sázení

Všimněte si, že v případě Sázky typu „Lay“, když požádáte o určitou částku peněz, částka, kterou riskujete, má hodnotu vkladu vynásobenou vkladem. || česky 550 Spre exemplu, in cazul in care pariezi “Lay” pe scor corect 3-1 la o cota de 15.0 si completezi valoarea (profitul dorit) 10 euro in biletul virtual, pariul va fi castigator daca partida se va termina cu orice alt scor in afara de 3-1 pentru echipa gazda. Vei castiga, asadar, 9.5 euro (10-5% comision). In schimb, daca gazdele se vor impune cu 3-1 vei pierde 150 euro (10*15). Pariul este valabil doar daca se gaseste cineva care sa parieze ca 3-1 va fi scorul final (“back”). Svou sázku budete moci kdykoli zrušit a inkasovat zisk/ztrátu, který je považován za váš, v závislosti na výsledku v daném okamžiku.


Pokud na webu Betfair přejdete do kategorie „Výměna“, najdete na hlavní stránce průvodce, kde můžete načerpat základy, tipy pro zprostředkovatele, tipy pro pokročilé, ale také videoprezentaci toho, co Betfair Výměna znamená