Jak mít úspěšný den live sázení

Existuje několik důvodů, proč sázející dávají přednost sázejte živé zápasy, hlavní je, že interval mezi podáním sázky a zjištěním konečného výsledku je kratší, než kdybyste uzavřeli sázky před živým přenosem.
 
Mezi další důvody patří skutečnost, že zápas lze sledovat živě, je tak snazší předvídat sázku, která vás do té doby povede po hře soupeřů. Také v případě nechtěných, ale téměř nevyhnutelných, kdy máte sérii prohraných sázek, je prvním impulsem podniknout kroky k vrácení ztracené částky. A jako milovník sportovních sázek, jak to můžete udělat rychleji než živé sázení? || Česky 530
 
Ať už je důvod pro sázení live jakýkoli, nikdy byste neměli zapomenout na jednu věc, konkrétně analyzovat tuto hru před podáním požadované sázky. Mnozí tuto fázi přeskakují, nejčastěji proto, že dokud nebudou hru analyzovat a pokud má výběr, který hodlají umístit, vysokou šanci na úspěch, ztratí příznivý okamžik, hrozí, že se šance sníží, a to i docela.
 
Spoléhají tak pouze na intuici, na průběh hry, ale také na jména hráčů / týmů, aby tipovali, přičemž zanedbávají statistiky soupeřů, se kterými se setkají. Možná tímto způsobem vyhrajete jednou, dvakrát, ale bude obtížné generovat dlouhodobý zisk, pokud tyto hry předem nezanalyzujete.
 

Ponechejte dostatek času na živé sázení


Pro ty, kteří tráví více času živým sázením a chtějí dělat vše podle knihy, doporučujeme vybrat si zápasy předem na které chtějí vsadit a provést analýzu každého. V průběhu hry se pak v závislosti na analýze rozhodnete, zda se vyplatí vsadit. Pokud ne, vzdejte se sázení na tento zápas a přejděte na další.
 
Tato „strategie“ od vás samozřejmě vyžaduje více času a více pozornosti, ale z dlouhodobého hlediska uvidíte, že s jejím využitím budete generovat zisk. Koneckonců, čím více času strávíte analýzou jednoho nebo více zápasů, tím větší jsou vaše šance na vítězství v tomto zápase v důsledku analýzy tohoto zápasu.
 

Sázejte živě pouze na online domy s bohatou nabídkou


Ale měli byste vědět, že pokud chcete sázet live, měli byste to brát vážně. Zde odkazujeme na to, že se zcela věnujete živému sázení v rozsahu dle vašeho výběru, nenecháte nikoho a nic, co by vás rozptylovalo. Pokud se to stane několik dní a sekund, budete mohl minout vysoký kurz s dobrou šancí na úspěch.
 
Zároveň si musíte vybrat svou sázkovou kancelář, kde budete živě sázet. Mnoho online sázkových kanceláří má bohatou nabídku jak z hlediska nabízených akcí, tak z hlediska počtu výběrů pro jednotlivé akce. Místo toho mají některé spíše špatnou nabídku a/nebo obtížnou navigaci v sekci „Live Betting“
 
Ideálně rozhodněte se pro sázkové kanceláře s bohatou nabídkou a zde nemáme nutně na mysli velký počet výběrů pro každou událost, ale velký počet událostí. Obecně , svět sází live na významné události, jako je konečný výsledek, výsledek přestávky nebo celkový počet gólů.
 

Toto jsou online domy, které doporučujeme, pokud jde o živé sázení

 
Výše jsem zmínil i sportovní přenosy. Bylo by skvělé kdybyste mohli sledovat zápas, na který chcete vsadit, v přímém přenosu u této sázkové kanceláře nebo kdekoli jinde. Máte-li tuto možnost, doporučujeme sledovat zápas 5-10 minut, abyste zjistili, jakým směrem se bude ubírat. Doporučujeme také v případě sázek, které nemají přímý přenos, s upřesněním, že v tomto případě je trochu těžší, ale ne příliš obtížné, zjistit, jakým směrem se věci budou ubírat.
 
Pokud vezmete v úvahu několik, ne-li všechny výše uvedené tipy, je velká šance, že dosáhnete zisku, když ne v krátkodobém horizontu, pak určitě ve střednědobém a dlouhodobém horizontu.
 

Závěry

 
  • Obecně platí, že sázky live se uzavírají za primárním účelem dosažení zisku
  • Este indicat sa analizezi cu atentie statistica oponentelor din acea partida inainte de a plasa pronosticul
  • Cauta sa mizezi live la casele online ce dispun de o oferta bogata
  • Bylo by skvělé, kdyby můžete sledovat v přímém přenosu hru, na kterou chcete tipovat
  • Doporučujeme tuto hru / její výsledek sledovat 5-10 minut před podáním sázky