Jak často vyhrávat v tenise pomocí funkce Cash Out

Pokud před 3 lety, tak jen párcase pariuri online zpřístupnily zákazníkům možnost Cash Out, nyní ji mají všechny honosné domy, včetně těch s licencí pro Rumunsko.
 
Podrobnosti o možnosti Cash Out, ale také které jsou nejlepší sázkové kanceláře, které můžeme použít, najdete v tomto článku >>>
 
Obecně se možnost Cash Out používá v případě tiketu, ve kterém byly všechny výběry vítězné a „zůstaly“ pouze v jednom, který právě začíná. V tu chvíli je částka, kterou můžete vyhrát, vyšší, případně mnohem vyšší, než investovaná, takže abychom se zbavili starostí z minulé akce, rozhodli jsme se uzavřít sázka | || 535 De indata ce am intreprins aceasta actiune suma castigata pana atunci, pe care, evident, o putem vedea in prealabil, va fi creditata in cont.
 

thumb_591ea2fcae10c_1495180028.jpg
Zdroj fotografií: www.soccerkeep.com
 
Tato možnost platí pro jeden zápas, nikoli pouze pro více tiketů. Můžete se rozhodnout pro výběr peněz při zápasech fotbalu, tenisu, basketbalu, volejbalu a ledního hokeje. Ze všech těchto sportů vybereme tenis, kde je akce o něco dynamičtější, kurzy se poměrně často mění, takže existuje šance, že v intervalech několika minut nebo dokonce sekund bude oblíbený hráč alternativní, přičemž se zde vztahuje výhradně na kurzy sázkových kanceláří a průběh hry.
 
Přesně toto střídání oblíbenců chceme využít. Na začátku dne by tedy bylo ideální, kdybychom se podívali na nabídku sázkové kanceláře, na kterou tuto „taktiku“ uplatníme. Vybereme tedy pouze vyrovnané zápasy mužského tenisu. Bylo by skvělé, kdyby tyto vyrovnané zápasy postavily hráče tváří v tvář s dobrým podáním. Je to proto, že ve strategii, kterou přijmeme, záleží na službě hodně.
 
Počkáme, až první zápas na seznamu začne s naší strategií, takže uzavřeme živé sázky. Vsadíme se ihned po jeden z hráčů povede se skóre 5-4 v prvním setu a ten, kdo vede, bude mít službu. To, pokud se tam dostanete, samozřejmě. Sázka bude uzavřena na hráče vedeného 4-5, když by měl být soupeř favoritem na výhru setu. Jak jste možná uhodli, sázka je taková, že vyhraje první set.
 

Kolik vyděláme výběrem možnosti Vyplacení ve správný čas?


Pokud mluvíme o hráči s dobrým podáním, pravděpodobnost je poměrně vysoká, že si jej udrží a vyhraje hru 10. Při stejném skóre je kurz hráč, který remizoval, klesá od okamžiku, kdy jsem vsadil sázku (skóre 4-5). Pokud požádáme o Cash Out ihned po remíze, náš zisk by byl někde kolem 5 %, někdy méně, někdy více, do značné míry v závislosti na skóre, ve kterém hráč zvítězil v ta hra.
 
Zisk 5 % se vám může zdát malý a skutečně je, ale na druhou stranu pravděpodobnost, že hráč, kterého vede 4-5 k remíze, je poměrně vysoká, za předpokladu, že hráč má prospěch z dobré služby. , jak jsem uvedl výše. Samozřejmě, sázku lze podat na skóre 5-6, ale také na tie-break, když to jde hlava nehlava, a na hráče, kterého chceme vsadit na se bude rovnat, pokud podá.
 
Nevýhodou tie-breaku z hlediska našeho záměru podat sázku po jednom bodu a zvolit možnost Vyplatit v dalším bodě je, že přestávka mezi body je obvykle krátká. Připočteme-li to ke skutečnosti, že od okamžiku podání sázky do okamžiku jejího přijetí trvá asi 5 sekund, je pro nás poměrně obtížné umístit sázku sázka v přestávce mezi body, plus v této přestávce lze kurz změnit, v tomto okamžiku musí být proces zahájen znovu.
 
S funkcí sázky Betano (jak pro Android, tak pro iOS) se doba od podání sázky po její přijetí zkracuje, pokud podržíte požadovaný kurz (akci) po dobu dvou sekund >>> || | 578
 

Jak zareagujeme, když hráč, na kterého vsadíme, prohraje své podání?


Jak jsem uvedl výše, je vzácné, aby hráč s dobrým podáním prohrál 4-5 v setu. Pokud k tomu však dojde, musíme smířit své myšlenky a rozhodnout se v tomto případě pro peníze. Obecně bude ztráta asi 50 %, ztráta, kterou podle našeho názoru rychle obnovíme, pokud budeme pokračovat v této strategii pro další podobné zápasy. Na druhou stranu, pokud necháte sázku „plynout“ ve druhém setu a budete doufat, že se hráč, na kterého jste vsadili, vrátí, můžete ztratit celý vklad, pokud vsadí v minimálním počtu setů.
 

Závěry

 
  • Strategie vyplácení peněz se nejlépe uplatní u mužských tenisových zápasů
  • Zápas musí být z hlediska šancí vyrovnaný, ideální je, aby oba hráči měli dobré podání
  • Za stavu 4-5 v prvním setu vsadíme na to, že hráč, který musí vyrovnat (ten, kdo podává), vyhraje své podání
  • Ihned poté, co se tak stalo vybereme možnost Cash Out, zisk od okamžiku, kdy jsem vsadil sázku, je asi 5 %
  • Pokud hráč neodpovídá, soupeř vyhrává set, v tomto případě se doporučuje vzdát se vsadit (vyberte možnost Hotovost).
  • Výsledky budou nejlépe viditelné ve střednědobém a dlouhodobém horizontu
 
Zdroj doporučených fotografií: www.betstudy.com