Jak získat zisk sázením na žluté karty

V tomto článku vám ukážeme jak můžete vydělat velký až velmi velký zisk během fotbalové sezóny sázením na žluté karty.
 

thumb_58ef1e9547d0f_1492065941.jpg

Konkrétně máme na mysli, že určitý hráč obdrží varování. Velmi málo domů online sázek tuto možnost má, jedním z nich je Unibet, Římany nejvíce oceňovaný dům. Obecně platí, že sázky, že hráč obdrží žlutou kartu, pocházejí z 5 nejlepších lig (Premier League, Serie A, La Liga, Bundesliga, Ligue 1). Tato metoda zahrnuje uchovávání záznamů o žlutých a červených kartách || můžete je uchovávat v aplikaci Microsoft Excel nebo je můžete najít na různých specializovaných stránkách.tinerea unei evidente a cartonaselor galbene si rosii primite de jucatori de la inceputul acelui sezon, in campionat si, unde este cazul, in Cupa Ligii, evidenta pe care o puteti tine intr-un Microsoft Excel sau pe care o puteti gasi pe diverse site-uri de specialitate.
 

Proč musíme sledovat karty v poháru?


Budeme tedy zvažovat 5 nejvyšších lig, ale také Ligový pohár v této zemi nebo dokonce hlavní pohár, jako je tomu v Anglii. Navzdory očekávání nebudeme sázet, že obránce, který má v dané sezóně nejvíce žlutých karet, dostane v tomto zápase, ale schéma je složitější. Abychom znovu nenarazili do vody, řekněme, že vsadíme, že hráč přijme varování, které mu přinese vyloučení v příštím zápase dvě fáze před velmi důležitý zápas pro tým, jako je derby, kde si tým nemůže dovolit hrát bez tohoto hráče.
 
Například, pokud Real Madrid hraje ve dvou kolech s Barcelonou, je docela pravděpodobné, že hráč, který je suspendován, dostane v aktuálním kole žlutou kartu. Zůstane tedy pouze v další fázi. Pokud zde hráč neobdrží varování, riskuje nástup do další fáze, což by znamenalo, že zmešká zápas s Barcelonou. Je těžké uvěřit, že hráč podstupuje takové riziko. Obecně platí, že u Unibetu je pravděpodobnost, že hráč obdrží žlutou kartu, mezi 2,5 a 3,5. Pokud tedy najdeme více takových příležitostí na vrcholných šampionátech, ve kterých je hráč suspendován a ve dvou fázích sehraje jeho tým derby nebo zápas se silným týmem, celkový kurz na tiketu by dosáhl 100,0 nebo by tuto hodnotu mohl dokonce překročit.

 
Kde jsou pravidla týkající se pozastavení pro každý šampionát?


Špatnou zprávou je, že je velmi obtížné najít pravidla týkající se pozastavení na internetu, protože jejich zdroj není zcela spolehlivý. Proto by bylo nejlepší nahlédnout do statistik týmu z předchozí sezóny ohledně žlutých karet.sa consultati statistica unei echipe din sezonul precedent privind cartonasele galbene. Některé stránky ukazují interval vyloučení hráče, stačí si spočítat uvedená varování. před tím pozastavením. Je zřejmé, že to platí pouze v případě, že k pozastavení došlo v důsledku hromady žlutých karet.
 
Je dobré zkontrolovat počet žlutých karet pro více hráčů, abyste se ujistili, že je to pravidlo pozastavení. Bylo by také skvělé, kdybyste našli hráče, který byl v předchozí sezóně několikrát suspendován, bez ohledu na způsob (červená karta nebo nahromadění žlutých karet). V tomto případě jste viděli, kolik varování bylo potřeba pro druhé pozastavení, třetí pozastavení atd. . Nezapomeňte na Ligový pohár, kde je to vhodné,, protože žluté karty obdržené v této soutěži se také započítávají za případné pozastavení.
 
Musíme přiznat, že tento aspekt jsme ještě nerozvinuli, ale velmi brzy to uděláme a na začátku příští sezóny budeme moci přesně říci, jaká jsou pravidla týkající se pozastavení pro každý vrcholný šampionát. Prozatím můžeme říci, že jsme tato pravidla našli na některých internetových stránkách, ale jak jsem vám řekl výše, zdroj není příliš spolehlivý.
 
Zjistili jsme tedy, že v Premier League (Anglie) je hráč suspendován za každých 5 žlutých karet ve všech 3 interních soutěžích (Premier League, FA Cup a League Cup), bez ohledu na počet předchozích vyloučení. Systém je zde dost divný, protože se vstupem nového roku se počet karet vynulujeodata cu intrarea in noul an, se reseteaza numarul cartonaselor. Pokud hráč dostane například pátou žlutou kartu 1. ledna, nebude vyloučen do dalšího zápasu. Za 5 žlutých karet je fáze, za 10 varování dvě fáze a za 15 varování 3 fáze.
 
V Bundeslize, La Lize a Sérii A jsou pravidla podobná jako v Premier League v tom smyslu, že pozastavení je aktivováno pro každých 5 žlutých karet, ale pouze ty v šampionátu a po celou sezónu. Upřesňujeme, že v žádném ze tří šampionátů se počet nenuluje, pokud jste suspendováni v důsledku obdržení červené karty v zápase. Konečně, v Ligue 1 pravidla jsou jednoduchá, získání pozastavení za každé 3 žluté karty obdržené hráčem v 10 po sobě jdoucích zápasech || | 580 , aici incluzand si Cupa Ligii. Avem insa ceva indoieli in privinta acestei reguli.

 
Otevřete si nyní účet Unibet a vsaďte na žluté karty