Cum putem castiga garantat la pariuri

Pravděpodobně mnoho z těch, kteří si přečetli název a ne Pokud ani nevíme všechno o sázení, řekneme, že zde není žádná zaručená výhra. A často jsme potkali spoustu lidí, kteří nevěděli, že mohou vyhrát garantované sázky. Nemluvíme zde o chlápcích, elegantně řečeno, kteří mají facebookovou stránku s nadpisem 100% opravenou a kteří také žádají peníze za sdílení předpovědí. Máme na mysli takzvané „sázky na jistotu“ neboli v rumunštině sportovní rozhodčí
 

Jak mohu využít tyto sázky na jistotu?


Nesrovnalosti mezi kurzy na stejný výběr u dvou nebo více online sázkové kanceláře tak, že výsledkem bude malý zisk, pokud upravíme sázky, bez ohledu na výsledek dané hry, se nazývá jistá sázka. Vezmeme například zápas mezi Monakem a Bastií a předpokládáme, že na vítězství hostitelů je kurz na Unibet 1,44, zatímco naNetbet kurz na remízu a výhru hostitelů je 5,3 a 11,0. Řekněme, že na tento zápas přidělíme 2 000 Kč, přičemž částka je tak vysoká, protože zisk je zaručen. Se ziskem přibližně 2 053 lei položíme na Unibet 1 425 lei za vítězství hostitelů a na Netbet 387 lei za to, že bude registrována remíza a 187 za to, že zvítězí hosté.


 
Zisk samozřejmě není velký, ale pokud najdeme více takových sázek na jistotu, značně se zvýší, aniž bychom riskovali. Ale pozor, pokud je hra zrušena z důvodu opuštění hráče, zejména pokud jde o tenisovou hru, některé bookmakeři ji potvrdí jako zrušenou, zatímco jiní (málo, což je pravda) vyhrají věc hráče, který z toho měl prospěch. to opuštění. Proto je velmi důležité dodržovat pravidla této sázkové kanceláře, zejména pokud chcete použít strategii „samozřejmé sázky“.
 

Jak často se nacházejí tyto bezpečné sázky?


Na internetu je spousta sportovních stránek, které takové sázky nabízejí, přičemž většina z nich kurzy neustále neaktualizuje. Ještě větším problémem je, že od poloviny loňského roku jsou v Česká republika aktivní pouze licencované sázkové kanceláře, kterých je kolem 15. Mezi nimi stránky, které využívají sázky na jistotu, nenabízejí pro srovnání kurzy žádné sázky, kromě Unibetu. , Sportingbet a možná Netbet. Je tedy na nás, abychom analyzovali šance na zápas od sázkových kanceláří, ať už online nebo offline. Není to snadný úkol, musíme mít spoustu času a trpělivosti pečlivě prostudovat nabídku sázkových kanceláří. Abych byl upřímný, nestojí to za námahu, vzhledem k velmi nízkému zisku, ale také k tomu, že tyto sázky na jistotu nenajdete „na všech cestách“. Také pokud vsadíte velmi vysokou částku (v řádu tisíců nebo desetitisíců eur), existuje riziko, že sázková kancelář vaši částku omezí. Samozřejmě pak můžete umístit více sázek s maximálním vkladem, řekněme, to nějakou dobu trvá, ale v tomto intervalu může kurz kolísat, takže neexistuje žádná jistá sázka.
 

Které varianty sázek jsou náchylné k sázce na jistotu?


Obecně se tyto sázky na jistotu objevují ve výběrech, které mají dvě možnosti sázení (Nad / Méně, Asijský handicap atd.), ať už mluvíme o fotbale, basketbalu, házené nebo jiných sportech, které takové možnosti nabízejí. Podle našeho názoru lze v asijských řemeslech, pokud jde o basketbalové zápasy, takové sázky snadno najít ve dvou online domech. Je to proto, že v basketbalovém zápase se skóruje hodně bodů, kurz na určitý rozdíl bodů může mít viditelné nesrovnalosti. Pozor, nehovoříme o jedné variantě postižení, ale o několika. V současné době sázkové kanceláře, které nabízejí několik asijských handicapů pro jeden zápas (-3,5, -4,5, -5,5 atd.), jsou Unibet, 888sport (stejná nabídka pro -live s Unibet), Winmasters, Maxbet si Fortuna. De asemenea, aceste sure bets sunt des intalnite in cazul pariurilor live, mai ales in tenis, acolo unde jucatorul favorit poate alterna frecvent.
 

Závěry

 
  • S pomocí těchto jistých sázek můžeme zaručit zaručené výhry, i když je zisk docela malý
  • Sázka na jistotu je nesrovnalost v kurzech pro stejnou variantu sázky nalezená ve dvou nebo více online nebo offline sázkových kanceláří, v důsledku čehož můžete získat zaručený zisk, pokud upravíte sázky
  • Ne všechny sázkové kanceláře vrátí sázky, pokud se hráč / řidič vzdal
  • Din cauza obligativitatii licentei, putine sunt casele de pariuri ce opereaza in Čeština pro které zahraniční stránky nabízejí kurzy pro srovnání
  • Tyto sázky na jistotu se obvykle objevují ve výběrech případů se dvěma možnostmi sázení, jako je „asijský Handicap“ v basketbalu, zejména v NBA.
Zdrojový výkon: bippermedia