Jak můžeme dlouhodobě profitovat sázením na remízy?

In general, cand mizeaza pre-live pe rezultatul final, indiferent de sport, pariorii prefera sa o faca pe victoria gazdelor sau a oaspetilor, neluand in calcul prea mult varianta unui rezultat de egalitate.
 

58dcaa59078e3_1490856537.jpg

Skutečně se to zdá jako nepravděpodobný výsledek, takže je pro nás snazší věřit, že zápas vyhraje domácí nebo hostující tým. Remízové ​​výsledky však mají téměř stejnou frekvenci jako úspěch jednoho z týmů, jen velmi zřídka se setkáme s týmem, který v sezóně nezískal žádnou remízu, zvláště když mluvíme o fotbalovém mistrovství, kde zpravidla , máme přes 30 etap.
 

Jak můžeme dosáhnout zisku sázením pouze na stejné výsledky?


Obecně platí, že kurz na vyrovnaný výsledek u vyrovnaných fotbalových zápasů je asi 3,5, málokdy klesne pod 3,00. V případě nevyrovnaného zápasu může přesáhnout 4,00. Naše doporučení k dosažení zisku je vybrat si tým na začátku šampionátu a v každé fázi vsadit, že v jeho zápasech bude dosaženo nerozhodného výsledku. Abyste měli větší šanci na úspěch na co nejnižším stupínku, doporučujeme podívat se na žebříček z předchozí sezóny a vsadit na tým, který měl tehdy nejrovnější výsledky.
 

Výběr způsobu sázení


V průměru tým získá remízu ve 4-5 fázích, v některých případech je schopen projít i více než 10 koly. To se u kapely, která měla v minulé sezóně nejvíce remíz, stává jen zřídka. Proto musíme být při výběru způsobu sázení u takového projektu velmi opatrní. Přestože se používá mnohokrát, v žádném případě nedoporučujeme strategii Martingale, která zahrnuje zdvojnásobení vkladu po každé vítězné sázce, protože po několika fázích, ve kterých sázky nevyhrávaly, se probudíte a budete muset vsadit příliš mnoho, než můžete dovolit.recomandam sub nicio forma strategia Martingale, care presupune dublarea mizei dupa fiecare pariu castigator, deoarece dupa cateva etape in care pariurile nu au fost castigatoare, te trezesti ca trebuie sa mizezi o suma prea mare decat ti-ai putea permite.
 
Pokud například začneme od 1 Kč, při použití této metody existuje riziko, že v deváté fázi bude vklad 256 Kča celková vynaložená částka bude 511 Kč. Pokud by byla například remíza vypsána na 3,5 a my vyhráli v devátém kole, měli bychom na účtu 256 * 3,5 = 896 Kč, tedy poměrně vysoký zisk. Pokud ale projdeme devět etap bez vítězné sázky, což je těžké uvěřit, ale musíme to vzít v úvahu, věci se mohou stát velmi nebezpečnými. Pokud budou další 3 nevýherní kola, skončíme ve fázi 13 sázením nad 4 000 Kč, přičemž celková sázka od prvního kroku do té doby bude vyšší než 8 000 Kč, což je částka, kterou si většina z nás nemůže dovolit, a i když je , nestojí to za riziko.
 
Mnohem bezpečnější metoda, která má ale o něco nižší zisk, je Fibonacciho řetězec. V této metodě se další číslo skládá ze součtu následujících dvou. Pokud například začnete na 1 Kč, řetězec bude 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610 atd. V tomto příkladu pokud je prvních 8 sázek nevýherních, v devátém kole vložíte 34 Kč, celková částka dosáhne 88 Kč. Za předpokladu, že, jak je uvedeno výše, je kurz na remízu 3,5, pokud je vítězem krok 9, budete mít na svém účtu 34 * 3,5 = 119 Kč. Takže budete mít zisk 31 Kč. Pokud nevyhraje a neuspějete ani v dalších 3 krocích, což se, opakujeme, stává velmi zřídka, ve fázi s číslem 13 vsadíte 233 Kč, celkem tedy 609 Kč. Musíte mít hroznou smůlu, že tým, který měl v minulé sezóně nejvíce remíz, nemá po 13 kolech aktuální sezóny žádnou.
 

Pomocí této metody máme mnoho výhod


I když je zisk v případě Fibonacciho řady viditelně nižší než u Martingaleovy metody, riziko je také nižší, což je první výhoda aplikace metody. Druhým je, že nám to umožňuje vyzkoušet „schéma“ s týmy z jiných šampionátů, přičemž výběr se provádí podle stejných kritérií jako u většiny losování provedených v předchozí sezóně. Pokud se tedy jeden nebo dokonce dva týmy opozdí při losování a dosáhnou například devátého kola, získáte zpět svou prohru nebo její část od ostatních týmů . S největší pravděpodobností v případě dvou týmů losování přijde po dalších 3 nebo 4 fázích, v této pokročilé fázi bude zisk poměrně vysoký.
 

Závěry

 
  1. Pokud chcete vsadit na remízy, doporučujeme vzít od začátku sezóny tým, který v minulé sezóně dosáhl nejvíce nerozhodných výsledků
  2. Nejlepší metoda pro takovou strategii je '' Fibonacci Series ''
  3. Po vítězné sázce již na daný tým nesázíte
  4. Můžete sázet paralelně na několik týmů, každý z různých lig
  5. Cu fiecare pas (etapa) cu care inaintezi, cu atat profitul va fi mai mare