Cum sa castigi la pariuri sportive

Myslím, že každý z nás, když vyhrál první sázku a -představoval si, že peníze jsou snadné a že život bude brzy nepřetržitou párty u bazénu s dívkami v bikinách. Smutnější je, že někteří lidé mají tento obraz stále v hlavě a po letech hraní prohráli v sázení. Zde je několik všeobecně platných tipů, které vám pomohou vyhrávat sázky častěji.
 

59142ff0439f3_1494495216.jpg

 
Buďte finančně disciplinovaní


Základní kámen každého podnikání. Mnoho sázkařů, začátečníků i zkušených, tento aspekt ignoruje a neuvědomuje si, že bez správného hospodaření s penězi nebude mít šanci v sázení uspět. Bez finanční disciplíny, bez ohledu na vaše tipérské kvality, budete dlouhodobě v mínusu.

Je nutné stanovit jako limit pro každou sázku určité procento z banku a nikdy tuto částku nepřekročit, abyste se mohli vzpamatovat z potenciální série porážek, ke kterým v určité chvíli nevyhnutelně dojde. Doporučuje se, aby limit sázky byl někde kolem 10 % z banky. Tímto způsobem budete ve hře dlouhou dobu, takže budete mít více šancí na výhru. Pokud při sázce riskujete celý svůj bank, můžete prohrát všechny své peníze.
 

Specializace


Ke zvýšení vašich šancí na výhru v dlouhodobém horizontu je potřeba hloubka. Povrchní znalosti o mistrovství, zápase nebo lize vám z dlouhodobého hlediska nepomohou vydělávat konzistentně. Pro začátek je vhodné vybrat si niku a aktivně se zapojit do specializace v daném směru. Může to být určitý sport, mistrovství, typ sázky nebo jakýkoli jiný směr, který si zvolíte. Důležité je dát si dostatek času, zdokumentovat se, vytrvat a specializovat se směrem, který si zvolíte. Než budete moci nakreslit čáru a dojít k závěru, co funguje a co ne, musíte dosáhnout určité úrovně porozumění.
 
591430233ccc5_1494495267.jpg


Následuje strategie


Než začnete sázet, musíte mít plán. To nezaručí váš úspěch, ale dodá vašemu jednání konzistenci, která je klíčem k úspěchu. Kritéria pro výběr konkrétní sázky jsou zásadní – je velmi důležité pochopit, proč jste konkrétní sázku uzavřeli. Pokud výsledky zaznamenané v určitém období nejsou uspokojivé, analyzujte data podrobně a snažte se pochopit, proč nebyly výsledky požadované; možná je čas změnit strategii.
 
5914303f51135_1494495295.jpg
 

Vyberte si nejlepší kurz


Další velmi důležitý aspekt. Můžete být velmi dobrý tipér, ale buďte v červené zóně jen proto, že sázíte na malé kurzy. Existují sázkové kanceláře s vysokými ziskovými maržemi, tedy s nízkými kurzy, ale také sázkové kanceláře s nižšími ziskovými maržemi a implicitně vyššími kurzy. Na webu Intelbet.ro můžete najít informace o ziskové marži každého licencovaných sázkových kanceláří z Rumunska, v hodnocení sázkových kanceláří online sázení odds || || 541 Intelegerea cotelor subevaluate si a cotelor supraevaluate este un factor esential pentru succesul tau la pariuri. Pentru a determina daca anumite cote sunt subevaluate sau supraevaluate sunt necesare cunostinte minime de probabilitati. Trebuie doar sa calculezi probabilitatea ca un eveniment sa se intample si sa compari cu cotele pe care casele de pariuri le ofera pe acel eveniment. In timp, nu va mai trebui sa aplici nicio formula probabilistica si vei intelege aceste aspecte fara un calcul in prealabil.
 

Znovu vytvořit || || 545


Odihna este absolut necesara. Nu vei putea mentine un ritm favorabil constant daca pariezi fara pauza. Mentine-te in forma cu exercitii fizice. Fa pauze ori de cate ori consideri ca este necesar. Ubnul dintre putinele avantaje pe care il are pariorul in fata casei de pariuri este faptul ca poate paria oricand doreste, sau oricand considera ca este potrivit.
 
591430729a61e_1494495346.jpg

Neslibuji, že po přečtení tohoto článku budete najednou na příznivé půdě, pár tipů nestačí. Snažte se věnovat pozornost všem výše uvedeným aspektům, a přestože je obtížné dosáhnout stabilního zisku ze sázení, v dlouhodobém horizontu se vám podaří této úrovně dosáhnout.