Jak proměnit 10 Kčna 10 000 Kčza měsíc

Většina těch, kteří zaregistrujte se u online sázkové kanceláře doufám, že poznáte cestu k úspěchu a vyhrajete mnohem více, než investovali.
 
Ale aby se tak stalo, musíme vymyslet plán. Samozřejmě, že po několika fantastických tiketech došlo k několika úžasným výhrám, ale ty jsou poměrně vzácné, abyste mohli vyhrát tento typ tiketu, musíte mít fantastické štěstí. V tomto článku se snažíme uvést několik nápadů, jak proměnit 10 Kčna 10 000 Kčza měsíc. Samozřejmě můžete začít z libovolné částky, ale hlavní myšlenkou je znásobit bank stejným způsobem.
 

Jaký je nejméně riskantní způsob, jak dosáhnout takového výkonu?


Nejrychlejší způsob, jak toho dosáhnout, je jít all-in a vypůjčit si termín používaný v pokeru. To znamená, že do další sázky investujeme celou vyhranou částku do předchozí. Mimochodem, pokud jsme dobří v analýze, je to také nejúčinnější metoda jak to udělat v relativně krátkém čase. Proč? Protože v případě selhání, bez ohledu na krok, který uděláme, ztratíme pouze 10 lei, které jsme původně investovali.
 
58b5140fa0dd3_1488262159.jpg
Zdroj fotografie: www.c ampuscluj.ro
 

Kolik zápasů je dobré dát na tiket?


Ve snaze dosáhnout našeho cíle to stačí a dokonce doporučujeme umístit jednu vstupenku denně. V kalendářním měsíci by to znamenalo 30 vstupenek. Jednoduchý výpočet ukazuje, že k dosažení 10 000 Kčběhem 30 dnů počínaje 10 Kč, průměrná kvóta by měla být 1,26. Pokud tedy začneme na 10 Kča umístíme denní (nebo průměrný) kurz 1,26, dosáhneme 10 000 Kčza 30 dní. Na první pohled se to může zdát snadné, ale ujišťujeme vás, že tomu tak není. To platí zejména v případě, že tiket obsahuje jedinou sázku s tímto kurzem.
 
Pokud jsme si ujasnili, že při aplikaci metody „all-in“ se nedoporučuje vkládat jedinou sázku na tiket, navrhujeme počítat dále. Doporučujeme umístit dva nebo tři výběry na tiket, celková kvóta zůstává nezměněna.
 
Pokud tedy vybereme tiket se dvěma sázkami, při celkovém kurzu 1,26 by měl být průměr obou výběrů 1 125. Místo toho by u tiketu se 3 výběry měl být jejich průměr 1,08. I když je kurz nižší, nedoporučujeme, aby tiket obsahoval 4 nebo více výběrů. Je to proto, že šance na výhru tiketu se snižují s každým výběrem, který přidáme, bez ohledu na kurz. Je zřejmé, že nemusíme vždy respektovat průměrnou kvótu, jde pouze o prezentaci. V žádném případě nedoporučujeme hledat událost podle kvóty, ale naopak.
 

Příklad typů sázek


Jak jsme upřesnili výše, nebude snadné dokončit naši misi a proměnit 10 Kčna 10 000 Kčza 30 dní. Také bychom se neměli nechat odradit od prvního neúspěchu a vzít to od začátku následující den ke kroku, kdy máme pocit, že celková investovaná částka je příliš vysoká, než jsme původně zamýšleli.
 
I když mají výběry nízký kurz, neznamená to, že si můžeme dovolit takový kurz umístit, aniž bychom jej analyzovali ze všech úhlů pohledu. Předně musíme upřesnit, že sázení na fotbalové události nás vůbec nebaví, protože nám připadá jako jeden z nejnevyzpytatelnějších sportů. Za druhé, musíme najít online dům, který má velmi bohatou nabídku pro sportovní sázení, a tento dům je Betano, podle našeho názoru v tomto ohledu nepřekonatelný. , alespoň pokud mluvíme o sázení před živým přenosem.
 
Pokud tedy umístíte tiket se dvěma výběry, průměrný kurz je 1 125, doporučujeme vám vsadit mužský tenis, tedy výběr, podle kterého bude příslušný zápas mít více než 7 her v první sadě. Před podáním takové sázky si samozřejmě musíte pečlivě prostudovat poslední zápasy svých soupeřů, ale myslíme si, že toto je nejlepší výběr, na který můžete s takovým kurzem vsadit.
 
Pokud dáváte přednost umístění 3 výběrů na tiketu, každý s přibližným kurzem 1,08, doporučujeme jít na volejbal a vsadit nacastigatorul acelui meci, mai ales daca echipa favorita joaca pe teren propriu. Bylo by lepší sázet pouze zápasy na šampionátu, ne v evropských pohárech a ještě méně v národních pohárech.
 
Jak víte, volejbal se odehrává systémem "nejlepších z 5 setů", přičemž první 4 sady trvají, dokud tým nezíská minimálně 25 bodů, a rozhodující set, dokud nedosáhne minimálně 15 bodů. pokud oblíbený tým začne slabší, má dostatek času na zotavení.
 

Závěry

 
  1. Denní kurz, který musíte umístit, abyste se dostali z 10 lei na 10 000 lei za 30 dní, je 1,26, použitá metoda je all-in (investice vyhrané částky)
  2. Recomandam ca un bilet zilnic sa cuprinda doua sau trei selectii
  3. Pokud se rozhodnete pro dva výběry, doporučujeme vám vsadit, že první set mužského tenisového zápasu bude mít alespoň 8 her
  4. Pokud se rozhodnete pro tři výběry, doporučujeme vám vsadit na vítěze volejbalového zápasu v šampionátu.