Jak se počítají sázkové kurzy?

Nikdy jsme se nezajímali, jak to dělají sázkové kanceláře sázkové kanceláře "vědět vše, co se hýbe" a nabízet správné kurzy i na zápas v anonymním mistrovství nebo na nižší soutěže. To platí zejména, pokud jde o jiné sporty než fotbal, kde se informace hledají velmi obtížně. Sázkové kanceláře

 Spre exemplu, pentru o partida de baschet, acolo unde trebuie sa castige o echipa, aceasta neputandu-se incheia la egalitate, bookmakerii mají za úkol předvídat ani ne tak konečný výsledek, ale především výsledek, který většina sázkaři uvažují o sázení na.

K tomu musí sázkové kanceláře používat různé statistiky a informace, které odpovídajícím způsobem zobrazují kurzy. Aby se usnadnilo vypočítávání kurzů, nastavují operátoři určité procento pro šance hostitelů a hostů na výhru || Česky 522

  Bez ohledu na výsledky sázkové kanceláře o peníze nepřijdou

Obecně mají operátoři tendenci dávat jasným oblíbeným velmi malý podíl, často nižší, než by skutečně byl, automaticky pro nečleny, kteří nastavují kurzy o něco větší než ty skutečné. Tímto způsobem se více či méně najdou sázkaři, kteří se nechají zlákat vysokým kurzem outsidera a vsadí na jeho vítězství.

Mohou také nastat případy, kdy sázkové kanceláře znají „uvnitř“ velmi důležité informace, které se však nezveřejňují, informace, které mohou cílit na startéra, stav trávníku atd. . .

 59e48b1eb09fa_1508150046.jpg

 In functie de aceasta informatie operatorii vor jongla cu respectivele cote astfel incat sa atraga cat mai multi pariori sa mizeze pe echipa care porneste cu handicap avand in vedere informatia detinuta.

Pokud je například technický fotbalový tým, považovaný za jasného favorita, nucen hrát na trávníku, kde nelze hrát fotbal na nejvyšší úrovni, a informace nejsou zveřejněny, bookmakeři to zkusí využít tím, že technickému týmu, který začíná jako favorit, nabídne nižší míru vítězství, než je skutečná.

Automatické, doplňkové kurzy související s postižením, přestávkou/koncem, góly příslušného týmu atd. budou se také zmenšovat, takže mnoho sázkařů, kteří chtějí získat vysoký kurz, hledají například vyšší limit handicapu.

  Abyste měli šanci vyhrát v sázkách, hledejte hodnotné kurzy

 Pentru castiguri constante din pariuri ar fi ideal ca, in functie de cote, sa calculezi probabilitatea matematica. Pro desetinný kurz, používá všechny online sázkové kanceláře s licencí v Česká republika, pravděpodobnost se vypočítá následovně: 1 /podíl. Pokud má například sázka kurz 1,7, pak její pravděpodobnost výhry je 1 / 1,7 = 0,588. Převedeno na procenta, pravděpodobnost je 58,8%

Pravděpodobnost se samozřejmě liší, více či méně, v závislosti na bookmakerovi. Někteří tedy nabídnou vyšší kurzy a jiní nižší kurzy v závislosti na míře chyby (zisk), kterou si zvolí. Pokud online home funguje s velkou chybou, nabízené kurzy jsou nižší, zatímco provoz s malou chybovostí nabízí vyšší kurzy.

Ideálně chybová hranice by měla být menší než 5,5 %. Chcete-li zjistit přibližnou chybovost pro každou sázkovou kancelář, stačí přejděte na webovou stránku Legalbet. Vlevo od kterékoli stránky na webu uvidíte různé žebříčky, které zahrnují všechny || || 549 casele de pariuri online licencované, mezi těmito žebříčky je ten, který analyzuje kurzy. || 551

 De fapt, nu este vorba chiar de un clasament, ci de impartirea caselor de pariuri in 3 categorii: ce dispun de cele mai bune cote (marja de eroare mai mica de 5.5%) de cote medii (marja de eroare intre 5.5% si 7%) si de cote modeste (marja de eroare mai mare de 7%).

Sudý tato sázková kancelář představuje denně jeden, dva nebo dokonce 3 zápasy s 0% marží na konečné výsledky, což znamená, že nebudete prohrajete, pokud chcete vyhrát stejnou výhru pro oba / všechny tři konečné výsledky.

  Závěry sázkové kurzy || předpokládají výsledky, které umístí většina sázkařů

 Bookmakerii au rolul de a anticipa rezultatele pe care le va plasa majoritatea pariorilor

  • Casele de pariuri ofera cotele in asa fel incat sa nu piarda, indiferent de rezultat;
  • Operátoři se snaží využít zásadní informace, které nejsou zveřejněny;
  • Nenechte se vždy vést podle kurzu před podáním sázky;
  • O sázková kancelář provozující s nižší ziskovou marží, těží z vyšších kurzů.

| || 565

Aici poti profita zilnic de marja acordata anumitor meciuri

 

Zdroj fotografie Feat .: www.shutterstock.com