Cursa premiilor cash a revenit la Betfair

Jak pravděpodobně víte, Betfair este singura online sázková kancelář s licencí pro Rumunsko, která umožňuje obchodování.
 
V Česká republika není zapálená nebo možná tomuto systému, alespoň ze začátku, poměrně obtížnému, příliš mnoho lidí nerozumí. To je důvod, proč Betfair začal před několika lety nabízet kromě obchodování sázky i sázky normální sázkové kanceláře, které najdete v sekci Sázkové kanceláře. Ty, které nabízejí obchodování, najdete v sekci Burza.
 
Závod Betfair o peněžní ceny je výhradně pro sekci „Výměna“. Všimněte si, že zde jsou dvě možnosti: "Zpět" a "Položit". Chcete-li uzavřít klasické sázky (vyhrát zápas), stačí si vybrat kurz na '' Zpět '', takže i ti, kteří toho o obchodování moc nevědí může se zapojit. do závodu.
 
Začalo to 4. května a potrvá do 1. června, pro získání bodů stačí vsadit sportovní sázky. S čím více hrajete, tím více bodů nasbíráte, i když vaše sázky nevyhrávají. Čím více bodů získáte, tím vyšší budou vaše cíle a tím více peněžních cen.
 
Je třeba také poznamenat, že získáte dvojnásobek bodů na všech akcích motoristického sportu a některých vybraných fotbalových akcích, takže svých cílů dosáhnete rychleji, ale také musíte požádat o propagaci, aby vám získané body přinesly peněžní ceny. Můžete to udělat přihlášením pomocí svého uživatelského jména a hesla na propagační stránce.
 

thumb_5912be56082a3_1494400598.png
 

Nemusím o ceny soutěžit s ostatními?


Ano, čtete správně. Vše závisí pouze na vás, abyste vyhráli určitou cenu. Celkový počet bodů a trasu, kterou musíte ještě projet, než dosáhnete dalšího cíle, najdete na propagační stránce, kterou lze snadno najít. Zde také budete moci vidět fotbalové události, za které bude Betfair udělovat dvojnásobek bodů.
 

Jak se počítají body?


Jak jsem řekl výše, své skóre uvidíte na propagační stránce, ale pokud chcete před podáním sázky / tiketu vědět, kolik bodů můžete nasbírat, vynásobte sazbu provize, která bude odečtena za vítězné i prohrané sázky. a představuje 5 %) se ztrátami, resp. čistými zisky. Získáte 1 bod za každých 0,1 libry / euro (nebo ekvivalent) provize.
 
Například v případě výherní sázky / tiketu, na který jste vložili 10 eur a měli kurz 3,00, bude čistá výhra činit 20 eur, z čehož vyplývá provize 1 euro a 10 bodů do žebříčku. Za sázku / prohraný tiket, na který jste vložili 10 eur, je provize 0,5 eura (5 % ze ztráty) a nasbíráte 5 bodů.
 
Ti, kteří využívají prémiové účty, nemají nárok na tuto akci. Betfair body získané za jakýkoli jiný produkt než Exchange a Tote nebudou brány v úvahu pro propagaci. Také, pokud použijete Betfair Holiday Points kdykoli během promo akce, vaše Betfair body získané jejich používáním nebudou zahrnuty. Pokud jde o peněžní ceny, jsou překvapením, ale skutečnost, že abychom je vyhráli, nemusíme bojovat s ostatními uživateli, nás ještě více nutí se této akce zúčastnit.
 
Zaregistrujte se na Betfair a zúčastněte se této skvělé promo akce >>>