De acum poti paria pe sporturi virtuale la Fortuna

Je pravděpodobné, že uživatelé online bookmakeři strávit na tomto webu co nejvíce času, pokud má tento dům více kategorií kromě sportovních sázek, jako jsou kasinové hry, poker, virtuální sporty nebo dokonce hry bingo a minihry. || 537
 

58e5e3565dc74_1491460950.jpg

K sázkové kanceláři Fortuna nedávno přibyla kategorie, která v poslední době láká stále více, zejména díky tomu, že ji lze vyhrát ve velmi krátké době. Jde o virtuální sporty, možnost, kterou lze nalézt u většiny náročných sázkových kanceláří, včetně těch s licencí v Česká republika. Zde hra, v jakémkoli sportu, o kterém mluvíme, trvá od několika sekund do dvou minut, další začíná po několikaminutové přestávce, která trvá celý den. Abyste si udělali představu, jak tyto virtuální sporty fungují, na Fortuně si je můžete prohlédnout i bez přihlášení. Můžete si vybrat ze 6 virtuálních sportů: fotbal, tenis, cyklistika, psí dostihy, koňské dostihy a plochá dráha.
 
Virtuální fotbalový zápas ve Fortuně trvá zhruba minutu a půl, před jeho začátkem si můžete vsadit na 5 sázkových příležitostí. Jde o výsledek zápasu, správné skóre, dvojitou šanci nebo celkový počet gólů a méně/přes góly. Týmy, které proti sobě stojí, jsou z Premier League, sázky se uzavírají úplně stejně jako v případě normálních zápasů. Doba mezi dvěma fotbalovými zápasy je 4 minuty.
 
Tenisový zápas má ve skutečnosti pouze jednu hru, její trvání je asi dvě minuty. Stejně jako v případě virtuálního fotbalu je doba mezi dvěma zápasy 4 minuty. Můžete vsadit na vítěze hry, správné skóre nebo počet bodů odehraných v dané hře.
 
Pokud jde o virtuální cyklistiku, závod trvá méně než minutu, ale doba mezi dvěma závody je 4 minuty. Existují 3 možnosti, na které můžete vsadit. První je Závodní karta, kde si můžete vsadit na vítěze, ale pokud zvolíte možnost Každá cesta, vaše částka bude poloviční a váš vklad se zdvojnásobí a příslušný cyklista skončí druhý. Druhá možnost se nazývá Odhad, kdy jste vyzváni k pojmenování pořadí prvních dvou cyklistů v závodě a můžete se rozhodnout pro správné pořadí nebo libovolné pořadí. Třetí možností je Tricast Bet, kde vyjmenujete pořadí prvních 3 cyklistů. Pořadí může být správné, v takovém případě budete mít sázku nebo nějakou, v tomto případě 6 sázek.
 
Pokud jde o psí dostihy, můžete sázet pouze na první dvě výše uvedené možnosti: Racing Card a Estimate. Závod trvá asi 40 sekund a doba mezi závody je čtyři minuty. V koňských dostizích máte stejné 3 možnosti sázení jako ve virtuální cyklistice. Závod také trvá 40 sekund, přičemž vzdálenost mezi dvěma závody je, uhodli jste, 4 minuty. Končíme virtuálním plochodrážním, kde musíme říci, že máme 4 závodníky oproti předchozím 3 sportům, kde jsme jich měli 6 nebo 8. Zde vidíme pouze dvě možnosti: Racing Card a Estimation. Závod trvá asi 35 sekund, vzdálenost mezi dvěma závody je také 4 minuty.
 
Od této chvíle můžete u Fortuny sázet na virtuální sporty, na tiketu nelze kombinovat možnosti Odhad a Tricast z více sportů. Místo toho lze všechny ostatní sázky na jakýkoli virtuální sport kombinovat na stejném tiketu jako u normálních sázek.

Zaregistrujte se u Fortuny a sázejte na virtuální sporty!
 
Source feat .: www.betoclock.com