De acum poti vedea meciuri in direct la Winmasters

V létě 2015, kdy se stal známým na trhu online sázení v Česká republika byl dům Winmasters mnohými sázkaři vnímán skepticky.
 
Mezitím se to však vyvinulo, zlomový bod, chcete-li to tak nazvat, je prosinec 2016. Pak tento online bookmaker změnil rozhraní s viditelně zlepšuje svou nabídku.
 
Několik měsíců po změně rozhraní přidali Winmasters dlouho očekávanou možnost. Ten vlastní většina špičkových sázkových kanceláří, konkrétně živé přenosy nebo jinými slovy živé přenosy. Toto je v kategorii "Live Betting", podkategorie "Live Broadcast Harmonogram". Všimnete si, že existuje rozpis velké části zápasů, které se zobrazí v kategorii "Live sázení" v následujících 3 dnech. Pro zobrazení pouze zápasů, které budou vysílány živě, zaškrtněte políčko '' Živé vysílání '', které má jako symbol ikonu, kterou najdete i v nabídce před přímým přenosem, vedle zápasu, který bude vysílat Winmasters. || | 536
 

58a94edee36cb_1487490782.png
 
Samozřejmě, že zatím je počet přenosů skromný, většina her je fotbal, jen zřídka najdete tenis nebo basketbal. Pokud jde o fotbal, jedinou nejvyšší ligou, kterou vysílá Winmasters, je Bundesliga. Kromě něj můžeme vidět i zápasy z mistrovství Řecka, Švýcarska nebo nižších lig Itálie. Co se týče tenisu, dnes 19. února se bude vysílat zápas z turnaje ITF. Abyste si tyto hry mohli prohlédnout, nemusíte na ně uzavírat žádné sázky. Jediné, co musíte udělat, je mít na účtu malou částku peněz, bez ohledu na to, jak malá je, což je požadavek, který platí pro všechny sázkové kanceláře, které nabízejí živé vysílání.