De ce imi place Bianca Vanessa Andreescu

Objevila se Bianca Andreescu bouřlivý v plejádě tenistů, o kterých stojí za řeč, po nedávném vítězství na turnaji v Indian Wells.

"Zrodila se nová hvězda!" mají titulky hlavních online publikací v Kanadě, Americe a všude tam, kde se hraje tenis. Naši krajané si zase připomněli, že Bianca má rumunské rodiče. To, že je prakticky Rumunka, ale narodila se v Kanadě, je jejich, Kanaďanů.

Tady je to dilema, velké dilema pro milovníky tenisu v Česká republika.

"Pokud je to Kanaďanka, proč bych ji měl podporovat, záleží mi na románcích, bezpodmínečně s romancemi!" Říkám, že spousta lidí, o kterých mluvím tenis.

Ano, samozřejmě, to chápu, je to volba každého z nás.

Jako tenisový fanoušek vidím v Biancu Andreescu tenistku s mimořádnou vyspělostí ve hře, mimo upřímnost dítěte, kterou někdy projevuje . Její duševní síla ji vynesla na vrchol, k vítězství na turnaji v Indian Wells, kam dostala pozvánku, divokou kartu.

Dar tenisul ei, cum e jocul ei ? 

Nehraje Bianca něco, co v ženském okruhu nevidíme? Nějak ve stejném bodě vidíme různé rány a efekty, některé extravagantní, čím je Biančina hra jedinečná? || Česky 535

Eu am vazut in timpul aceluiasi punct (punct , am zis, nu ghem, nu set, nu meci) o varietate de lovituri pe care nu o vedem la multe jucatoare de top. 


Forehand v křížové a dlouhé linii, klopa v dlouhé linii, ochucená plátky a třešničkou na dortu „krátký“ mistr, magie. Zde je scénář, který jsem opakovaně viděl na turnaji v Indian Wells, ale také na Miami Open.

A má-li mít tento úplný, komplexní, atraktivní, originální a plodný styl hry jméno, budu mu říkat „styl Bianca“. || Czech: King James Version 538

Nu stiu unde si-a construit Bianca arsenalul asta de lovituri, la Pitesti, unde a inceput tenisul, sau in Canada, la Mississauga, acolo unde s-a nascut.  

Přikláněl bych se k druhé možnosti, ale rád bych věřil, že alespoň „krátký“ by měl být ze zemí Arges.

Důležité je, že když má Bianca ve svém portfoliu tyto rány, může budovat různé herní strategie, nezůstává závislá na lineární hře „tvrdý a silný“, bez možnosti zálohování.

Ano, Bianca je 18letá dívka s kulatým a roztomilým obličejem, která si neustále hraje s gumičkou do vlasů nad pravým loktem.

Toto je, aby se ujistila, že si během hry nebude otravovat vlasy. Mezitím se pro ni tento malý předmět stal skutečným nepořádkem a symbolem pro její fanoušky, kteří se vrhli do elastických punčoch do vlasů dodavatelky Biancy.

Cu elasticul pe cot, Bianca isi vede de treaba, de munca din tenis careia i se daruieste fara rabat, zi dupa zi.

Interesant este ca pare ca rautatile si invidiile celor din jur (e inevitabil sa apara si astea atunci cand scoti capul, nu doar in tenis e valabil) nu o ating, iar asta e o mare dovada de maturitate. 

Cand nemtoaica Angelique Kerber, velmi zkušená hráčka, aktuálně na čtvrtém místě WTA, ji oslovila škodolibou přezdívkou „největší královna dramat "Bianco bylo moudré, že to neslyšel." || English 548

Important e jocul, important e ca a invins-o pe Angelique de doua ori in decurs de cinci zile si ca isi continua cu tenacitate urcusul deloc sisific catre Everestul tenisului feminin, unde cred cu tarie ca ii este locul. 

Nechci to s chválou přehánět nebo být patetický. Je mi ale jasné, že odteď budu sázet na Biancu, ta má v raketě veškerý tenisový majetek.paria pe Bianca, are toate atuurile tenisistice  in racheta ei. 

Ale jako starý milovník tenisu musím říct, že jsem rád, že se na okruhu objevila dívka jako Bianca, je to jako závan čerstvého vzduchu v této krajině dost prosycené tenisty, která je založen výhradně na síle úderů. || Česky: King James Version

Parintii Biancai sunt romani, asadar Bianca este romanca, chiar daca viata i-a dus, tumultoasa, pe taramuri canadiene. 

Bianca je Rumunka... Zvlášť když jí ze sarmales své babičky poblíž Pitesti.

Pffff, jaké odhalení jsem teď měl, mohl bych to říct pár slovy, od začátku, aniž bych se tak nudil ...

Je to jasné, mám Biancu rád za tenis jsou jedineční a protože mají rádi rumunské sarmales ...

No tak, Bianco, nemůžu se dočkat, až uvidím, jak si poradíš na klikatých tenisových stezkách! Hodně štěstí! = Bianca Andreescu