Depunerea si plasarea primului pariu la casa online Netbet

Celor ce descopera acum pariurile online sau celor care abia au implinit 18 ani, varsta legala de la care ai voie sa joci la pariuri, nu le este usor sa se acomodeze cu formatul caselor online. Sigur, sa plasezi pariuri nu este deloc complicat, insa daca faci asta pentru prima data ti s-ar putea parea dificil.
 
V tomto článku tedy podrobně představíme, jak provést vklad a vsadit první sázku v online domě Netbet, který nabízí the největší bonus při registraci z Rumunska. Pro ty, kteří nevědí, má hodnotu 100 %, až 1 500 lei, bonus, který lze získat během prvních 5 vkladů.
 

Získejte nyní registrační bonus 1500 Kč>>

 
58b92ad86841f_1488530136.png
 

První vklad netbet


Jakmile se zaregistrujete do této online sázková kancelář máte možnost si vybrat, jak provést první vklad. Chcete-li zobrazit všechny metody, stačí se přihlásit a vybrat zelené tlačítko s názvem „Odeslat“ napravo od vašeho uživatelského jména. Poté se samostatně otevře menší okno, kde uvidíte možnosti vkladu, které máte k dispozici.
 
Mezi nejoblíbenější patří vklady přes VISA, Mastercard nebo Entropay, virtuální peněženky Skrill a Neteller, Paysafecard, bankovní převod nebo dokonce offline agentury Smith & Smith, Netbet je jediná online sázková kancelář, která nemá pouliční agenturu v Česká republika, ale kde si může provést vklad prostřednictvím offline agentury. Minimální vklad je 20 lei pro všechny způsoby platby. Žádný z nich si neúčtuje provizi, všechny transakce probíhají okamžitě na účtu, s výjimkou bankovního převodu, kde se to provádí mezi dvěma až pěti dny.
 
58b7ceecefb6b_1488441068.png
 

Netbet první sázka


Po provedení prvního vkladu jsme připraveni podat naši první sázku u Netbet online. Za tímto účelem můžeme přejít do kategorie „Sport“ nebo do kategorie „Live sázení“. První sázky bych vám však poradil podávat před živě (před začátkem příslušného zápasu), tedy v kategorii Sport. Na levé straně stránky najdete seznam, ze kterého si můžete vybrat události, na které chcete vsadit. Případně je můžete vyhledat pomocí malého pruhu vlevo nahoře. Stačí zadat tým, který hledáte, a na návrh se zobrazí všechny zápasy, které tento tým odehrál v příštím období, bez ohledu na sport.
 
58b7ceffee5d2_1488441087.png
 
Pokud se událost nachází v horním seznamu, který obsahuje nejoblíbenější soutěže, stačí vybrat tuto soutěž a poté zobrazit zápasy v této soutěži. Pokud nejste na tomto užším výběru, vyberte sport a poté mistrovství / turnaj, který je součástí hry, na kterou chcete vsadit. Pak si všimnete, jak se všechny hry dané fáze objeví ve středu obrazovky. Napravo od zobrazeného kurzu je počet možností dostupných pro tuto hru, jednoduchým kliknutím na číslo je můžete zobrazit.
 
58b7cf0d7a9ef_1488441101.png

Poté můžete z nabídky dané události podat jakoukoli sázku, kterou chcete. Po umístění se výběr objeví na sázence v pravém horním rohu. Poté zadejte sázku, kterou chcete hrát, do malého políčka na sázkovém tiketu, minimum je pouze 0,27 lei. Pod výběrem a vkladem se opět objeví podaná sázka, ale také kurz události, resp. potenciální výhra, která se vypočítá vynásobením kurzu vkladem. Pokud se vám zdá, že tato celková kvóta je příliš malá, opakujte postup pro výběr události. Můžete si vybrat jakoukoli jinou hru, kromě té, která je již na sázence. To samozřejmě, pokud chcete podat hromadnou sázku (se dvěma nebo více výběry).
 
58b7cf1a135e6_1488441114.png
 

Kde mohu vidět uzavřenou sázku?


Ihned napravo od sázkového tiketu uvidíte záložku s názvem „Moje sázky“. Jeho výběrem uvidíte všechny sázky, které máte v daný okamžik otevřené. To zahrnuje výběr, celkový kurz, vklad a potenciální výhry. Pokud se jedná o tiket s několika výběry, kliknutím na počet výběrů je zobrazíte všechny.