O sázení na koňské a psí dostihy

In Marea Britanie si nu numai, cursele de cai si chiar de caini (ogari) sunt urmarite cu sufletul la gura, pariindu-se sume destuul de mari, insa in randul romanilor nu a lovit acest “microb”.
 
Samozřejmě hlavní příčinou je, že tyto závody u nás nejsou vůbec pokryty. V televizi ne, ale v Česká republika není konkurence ani nic podobného. I v online domovech můžeme vidět pouze koňské dostihy nebo virtuální psy. Kromě tohoto sázkové kanceláře, kde můžete zobrazit koňské dostihy i psí dostihy, jediná podmínka k tomu je podat alespoň jednu sázku. Je však docela těžké uvěřit, že byste chtěli sledovat dostihy koní nebo psů, aniž byste na to cokoliv vsadili.
 
Takový dostih obecně trvá maximálně dvě minuty, což je ideální alternativa k live sázení. Závod obvykle začíná méně než 20 minut odtud, se stovkami událostí v jednom dni. Při koňském nebo psím dostihu se rozhodně nebudete nudit, protože nejsou žádné prostoje.alternativa ideala pentru pariurile live. O cursa incepe, in general, la mai putin de 20 minute distanta, intr-o singura zi existand sute de evenimente. In timpul unei curse de cai sau de caini cu siguranta nu te vei plictisi, neexistand timpi morti.

Update decembrie 2019:  Intre timp, cursele de cai si caini apar in oferta mpjoritatii caselor de pariuri licentiate in Čeština.

Co znamenají typy sázek a jak je lze vyhrát?

Být o dvou sporty, které se v Česká republika vůbec nepropagují.V Česká republika nemají koňské a psí dostihy mezi sázkaři příliš příznivců, je to i proto, že typy sázek nováček jen těžko dešifruje. V koňských i chrtích dostizích najdete stejné typy sázek. Toto je „normální“ sázka, kde si vyberete, kdo vyhraje, sázka na každý způsob, ale také sázka Forecast / Tricast.
 
Pokud zaškrtnete sázku Každý způsob, zjistíte, že hodnota sázky, kterou podáte v odpovídajícím poli, se zdvojnásobí a kurz tohoto výběru se vydělí 4 Takže, vyhrajete bez ohledu na výběr, který si vyberete, bude na prvním nebo druhém místě. V některých závodech vyhrajete, pokud zaškrtnete Každá cesta, pokud váš výběr bude na stupních vítězů, bez ohledu na umístění, počáteční kvóta se zde rozdělí na 5. Ve vzácných případech, kdy bude více než 15 účastníků, bude kvóta děleno 4, pokud zaškrtnete políčko Každá cesta, a váš výběr bude umístěn na jednom z prvních 4 míst.
 
Máme dvě možnosti pro koňské i psí dostihy, pokud jde o kurzy. Můžeme si vybrat kvótu nabízenou v danou chvíli nebo můžeme zvolit možnost “SP” (Vyvolávací cena). Pokud zvolíme tuto poslední možnost, bude kurz kurz nastavený operátory na začátku závodu. Obecně však platí, že pokud zvolíme „SP“ opce a kurz, když začátek klesne pod normální kurz (který byl v době sázení), obdržíme nejvyšší dostupný kurz (v době sázení). Na druhou stranu, pokud se kurz na začátku závodu zvýší, obdržíme zvýšený kurz.
 

59b1244862626_1504781384.jpg

Zdroj fotografie: www.dogtime.com
 
Pokud vyberete dva nebo tři účastníky závodu, máte možnost Předpověď / Tricast. Možnost bude vítězná pokud oba / všichni tři vámi vybraní účastníci skončí na prvních dvou / třech místech, bez ohledu na pořadí, v jakém to udělají. Můžete také odhadnout přesné pořadí prvních dvou / tří. Zároveň se vám nabízí možnost uzavřít sázek typu systému, ve kterých máte na tiketu několik výběrů z různých dostihů. Samozřejmě můžete umístit i běžnou vstupenku (na vítěze dvou a více dostihů).

Kde najdu informace o koňských / psích dostizích? Měli byste mít informace o obou závodech, které chcete sázka na a nejnovější výsledky účastníků. Statistik není mnoho, ale jednoduché vyhledávání na Googlu „statistika koňských dostihů“ nebo „statistika chrtů“ vám pomůže najít to, co hledáte. || Česky 581

Inainte de a plasa orice fel de pariu ar trebui sa ai informatii atat despre cursa pe care vrei sa pariezi, cat si despre ultimele rezultate ale participantilor. Nu se gasesc prea multe site-uri de statistici, insa o simpla cautare pe google de tipul “horse racing statistics” sau “greyhounds statistics” te va ajuta sa gasesti ceea ce cauti.
 
Mluvíme o několika aspektech, které byste měli vzít v úvahu při provádění analýzy. Ty se týkají povrchu, na kterém běžíte, umístění, povětrnostních podmínek, typu závodu nebo vzdálenosti do cíle. Například účastník, který má vyhrál dříve. na této trati nedávno velmi pravděpodobně uspěje v dobrém závodě i tentokrát. z jednoho povrchu na druhý. V takových případech koně nedávají první maximální výnos. Pokud se na tyto nebo většinu z nich podíváte správně, budete mít mnohem větší šanci na výhru, než kdybyste to neudělali.

De asemenea, ar trebui sa analizam cu atentie daca acel participant (mai ales in cursele de cai) a facut de curand trecerea de la o suprafata la alta. In astfel de cazuri, caii nu dau din prima randament maxim. Daca vei analiza corect aceste aspecte sau majoritatea dintre ele, vei avea mult mai mari sanse de castig decat daca nu ai face-o.

 
Zde můžete sledovat skutečné koňské dostihy a dostihy . ogari

 
Zdroj fotografií Feat: www.racingintegrity.vic.gov.au