O strategii D'Alembert

Poměrně známá strategie, i když ji hráči nepoužívají tak často jako nahoře, to je D'Alembert. Mnozí o této strategii slyšeli, ale ne tolik zná její mechanismus.
 
Tato strategie se používá zejména v kasinových hrách, ale stejně dobře může fungovat i ve sportovním sázení. Hovoříme o jedné z nejstarších strategií na světě, její mechanismus není nikterak složitý, naučí se ji velmi snadno každý. Skládá se z změna sázky o jednu jednotku po každé sázce, bez ohledu na výsledek. Tedy trochu s jednou jednotkou, a pokud prohrajete sázka na další krok vsadíte více s jednou jednotkou.
 
Není to tak riskantní strategie jako Martingale, srovnáváme-li míru rizika s mírou rizika Fibonacciho sekvence. Můžeme dokonce říci, že D’Alembertova strategie je méně riskantní, protože sázka dalšího kroku bude téměř identická s předchozím krokem, nikoli zrychlená, jako v případě Fibonacciho série. || Česky: 538
 
Doporučujeme, aby počáteční vklad byl maximálně 10 % z celkového zůstatku. Co se týče kurzu, je dobré, že přesahuje hodnotu 2,00, možná i 2,5, ale zisk lze dosáhnout i s kurzem 1,1. K tomu samozřejmě musí být všechny nebo téměř všechny sázky „zelené“. Strategie je účinnější, nebo by měla být, když ji použijeme ve fázi mistrovství, pokud mluvíme o týmových sportech nebo na turnaji, pokud mluvíme o tenisu, sázení pokaždé na stejný výsledek
 

5906e589f2231_1493624201.gif
Zdroj fotografie: www.maplesoft.com
 

Jaká je nejlepší sázková kancelář pro implementaci takové strategie?


Ale dost s teorií, protože pro nás všechny je snazší pochopit určitou věc, když dostaneme příklad, než když dostaneme teorie nad teoriemi. Pokud je tedy naše celková banka 300 lei, přidělíme počáteční vklad 30 lei. Proč 300 lei? Protože bookmaker Maxbet nám nabízí registrační bonus rozdělený na 3 části. Po prvních 3 vkladech tak máte možnost získat 2 000 lei, zdaleka největší registrační bonus v Česká republika.
 
Požadavky na obrat, které se nám nezdají příliš složité, lze bez problémů splnit, pokud otestujeme strategii jako D’Alembert, kterou je nutné splnit maximálně do 7 dnů od připsání bonusu. Pro ty, kteří chtějí otestovat trh Maxbet před investováním vlastních peněz, tato sázková kancelář také nabízí bezplatný bonus 50 lei ihned po registraci.
 
Ale vraťme se k příkladu a nastavme svůj počáteční vklad na 30 lei, pokud je celkový bank 300 lei, přičemž 3,00 bude kurz pro každou sázku. Doporučujeme, abyste u této sázkové kanceláře vyzkoušeli pouze strategii D'Alembert, jinak se sázky strategie mohou změnit v závislosti na ziscích / ztrátách způsobených umístěním pravidelných sázek, strategie přesnosti také utrpí. Kromě toho, pokud umístíte jiné sázky, bude těžší dodržet strategii., in caz contrar mizele strategiei putand suferi modificari in functie de castigurile/pierderile pricinuite plasand pariuri obisnuite, acuratetea strategiei avand si ea de suferit. In plus, daca vei plasa si alte pariuri strategia va fi mai greu de urmarit.
 

Příklad kroku strategie D’Alembert

 
 • Sázka 1: 30 lei * 3,00 (prohra)
 • Sázka 2: 31 lei * 3,00 (prohra); Celkem investováno: 61 lei
 • Sázka 3: 32 lei * 3,00 (prohra); Celkem investováno: 93 lei
 • Sázka 4: 33 lei * 3,00 (vyhráno); Celkem investováno: 126 lei; Celkové výhry: 99 lei
 • Sázka 5: 32 lei * 3,00 (prohra); Celkem investováno: 158 lei; Celkové výhry: 99 lei
 • Sázka 6: 33 lei * 3,00 (výhra); Celkem investováno: 191 lei; Celkové výhry: 198 lei
 • Sázka 7: 32 lei * 3,00 (prohra); Celkem investováno: 223 lei; Celkové výhry: 198 lei
 • Sázka 8: 33 lei * 3,00 (prohra); Celkem investováno: 255 lei; Celkové výhry: 198 lei
 • Sázka 9:34 lei * 3,00 (výhra); Celkem investováno: 289 lei; Celkové výhry: 300 lei
 • Sázka 10:33 lei * 3,00 (výhra); Celkem investováno: 323 lei; Celkový výdělek: 399 lei
Všimli jsme si, že pokud po 9 sázkách s kurzem 3,00 vyhraje třetina, budeme mít v tomto případě celkový zisk 11 lei. Zisk může být nižší nebo vyšší v závislosti na kroku (vkladu), ve kterém jsem získal výhru. Pokud po 10 sázkách 4 budou vítězové, náš zisk bude asi 75 lei. Pokud se rozhodneme pro 10 sázek s kurzem 2,00, musí být pět výherců, abychom měli buď malý zisk, nebo velmi malou ztrátu, v závislosti na krocích, ke kterým výhry přicházejí.
 

Závěry

 
 • D'Alembertova strategie zahrnuje zvýšení o jednu jednotku, pokud sázka prohraje, a snížení o jednu jednotku, pokud vyhraje
 • Ideální bookmaker pro vyzkoušení takové strategie je Maxbet, který nabízí největší bonus v Česká republika
 • Podle této strategie je těžké zbankrotovat, i když máte špatnou sérii
 • Nejlepší je použít strategii D'Alembert na stejný výsledek, v ve stejné fázi šampionátu nebo na stejném turné, pokud mluvíme o tenisovém turnaji

Vyzkoušejte tuto strategii v online domě Maxbet >>>