O strategii Martingale

Nejpoužívanější strategie sázkaři, alespoň Rumuny, je Martingale, strategie, kde je další krok docela snadné vypočítat i pro ty, kteří nejsou příliš dobří přátelé s matematikou.
 
Ne nadarmo je Martingale nejpoužívanější strategií, její přijetí může generovat poměrně vysoký zisk, v mnoha případech je k tomu zapotřebí a k tomu je nutná banka na míru online sázková kancelář | || 531 . Sigur, strategia Martingale poate fi aplicata si la o agentie offline, insa de multe ori aceasta implica un numar mare de pariuri intr-un timp relativ scurt, astfel fiind destul de enervant sa mergi la agentie ori de cate ori ai un pariu ‘’pe teava’’.
 

thumb_58f85abf73fff_1492671167.jpg
www.zentrader.ca
 

Jaká je strategie?


Jak jsem zmínil na začátku článku, tato strategie nenabízí velké problémy ve výpočtech, ale nezbytnou podmínkou pro její přiblížení je, že mít relativně velkou banku. Strategia Martigale presupune , že sázka / tiket má minimální celkový kurz 2,00 a za každou prohranou sázku / tiket zdvojnásobíte předchozí vklad do další výhry a poté abyste začali znovu, chcete-li. V závislosti na bance, kterou máte k dispozici, můžete nastavit počáteční vklad na 1 lei, 2 lei, 10 lei nebo dokonce 100 lei, ale musíte mít na paměti, že po několika zmeškaných krocích dosáhne celkové utracené částky poměrně velké.
 

Jaký typ sázky je pro tuto strategii bezpečnější?


Obecně nesouhlasíme s umístěním více sázek na tiket, protože šance na výhru se zdají nižší, než kdybyste vsadili na jednu sázku. Například míru rizika tiketu se dvěma kurzy 1,4 považujeme za vyšší než u sázky s kurzem 2,00. Proto nedoporučujeme vícenásobné sázky na tiket při použití jakékoli strategie, ať už je to to nebo ono. Nesouhlasíme také s tím, že by sázka měla být při zahájení této strategie kolem 2,00, a to proto, že v případě „zelené“ sázky bude zisk představovat počáteční vklad, což není příliš povzbudivé.
 
Nejlepší strategií, jak získat slušný zisk, je podle nás sázení na remízy, pokud sázíme na fotbalové události z mistrovství. Kdyby strategie začala se začátkem toho šampionátu, bylo by to perfektní. Takže budeme hledat kapelu, která v minulé sezóně hodně remizovala, a teď vsadíme na X. .
 
Pokud mluvíme o tenisu, doporučujeme vám vsadit ze stejného turnaje nebo z různých turnajů na vítězství outsidera, jeden s kurzem mezi 2,5 a 2,8 . Zmínili jsme však, že pokud má outsider v posledních hrách špatné až velmi špatné výsledky, neměli byste tento zápas zvažovat a zkoušet strategii Martingale.
 

Závěry

 
  • Strategie Martingale zahrnuje zdvojnásobení vkladu pokaždé, když je sázka / tiket nesprávný
  • Když mluvíme o této strategii, nedoporučujeme umístit na tiket více zápasů
  • Minimální kurz na vyzkoušení strategie a generování zisku v kterémkoli kroku je 2,00