Dinamo má kurz 2,00 na hru v 2. lize nové sezóny

Kdo je Dinamo Bukurešť || 516

În urmă cu 73 de ani, mai exact la data de 14 mai 1948, era înfiinţat clubul de fotbal Dinamo Bucureşti, care a promovat direct în Divizia A și nu a retrogradat niciodată.

Clubul din Şoseaua Ştefan cel Mare era a Ministerului de Interne şi o avea ca rivală pe Steaua Bucureşti, care era echipa armatei. Dinamo are în palmares 18 titluri naționale, 13 Cupe ale României, 2 Supercupe ale României o semifinală a Cupei Campionilor Europeni în sezonul 1983-1984 şi o semifinală a Cupei Cupelor în sezonul 1989-1990. În tricoul "alb-roşu" au jucat o mulţime de fotbalişti de mare valoare ca fraţii Nunweiler, C. Dinu, Boc, Rednic, Andone, Klein, Contra, Ciobotariu, Custov, Balaci, Mulțescu, Mateuț, Lupu, Lupescu, Sabău, Gerstenmajer, D. Munteanu, Ozon, Ene, Pârcălab, Lucescu, Dumitrache, Augustin, Orac, Țălnar, Cămătaru, Răducioiu, Demollari, V. Moldovan, Mutu, R. Niculescu, M. Niculae, Cl. Niculescu, Zicu, Dănciulescu şi mulţi alţii.

Dinamo, din rău în mai rău

Ionuţ Negoiţă a vândut clubul lui Pablo Cortacero, un spaniol s-a dovedit a fi un escroc şi nicidecum un finanţator care să readucă clubul în prim plan. În urmă cu 2 ani Dinamo s-a salvat de la retrogradare pentru că din cauza COVID-19 s-a mărit numărul echipelor din 1. lize ze 14 na 16. V minulé sezóně se jeho tým opět zachránil díky trenérovi Dušanovi Uhrin ml., který si v play-out připsal 5 porážek v řadě. Čech viděl, že v klubu je chaos, udržovaný při životě penězi fanoušků a penězi vybranými z televizních práv, a rozhodl se odejít. Iuliu Mureşan byl přiveden jako výkonný ředitel klubu a nový trenér Dario Bonetti, který také trénoval v „Groapă“. Ital odolal pouze 8 etapám, poté to byl prozatímní Sorin Colceag v etapách 9-10 a popáté přivedl zpět Mircea Rednic, který trénoval v etapách 11-21, po porážce 2:0 doma s Farulem. Constanţa.

Dinamo nezvítězilo za 102 dní

DDB (Pouze Dinamo Bukurešť) klubu hodně pomohlo, ale bez nového stadionu a bez skutečného patrona má klub v této sezóně nejhorší zápas v historii. Po 21 etapách základní části jsou "červení psi" na 15. místě, předposlední, s 12 body. Mají nejvíce porážek, 15 ve 21 etapách a nejslabší obranu, inkasovali ne méně než 43 gólů. Zde však negativní rekordy nekončí, hráči Dinama mají za sebou sérii 15 po sobě jdoucích etap bez vítězství, ve kterých zaznamenali 3 remízy a 12 porážek. Konkrétně 3 měsíce a 11 dní nikoho neporazili... Nejlepšími střelci týmu jsou Deian Sorescu (8 gólů), Gabriel Torje (4 góly), Cătălin Carp (1 gól), Mirko Ivanosvski (1 gól) a Andreas Mihaiu (1 gól). Doporučení bookmakeři očekávají, že Dinamo sestoupí, protože příchod Flaviuse Stoicana na technickou lavici nemůže přidat hodnotu a v krátké zimní přestávce je těžké uvěřit, že přijdou dovnitř, podívejte se a užijte si to! "

Va reuşi Flavius Stoican să o salveze pe Dinamo?

Noul antrenor a declarat că el va decide cine rămâne la Dinamo. " Musím vidět hráče, kteří ze sebe dávají všechno, že dávají na hřišti všechno, že nezapomněli na fotbal. Budu s nimi diskutovat, teď' Jen se dívám na seznam "Diskutuji s lidmi v klubu o tom, jak se chovali. Pokud někdo vidí, že není spojen s Dinamem, sbohem. Kdo zůstane v Dinamu, musím vidět, že jí tu trávu. I rozhodnu se, kdo zůstane, já! Promluvím s Filipem, Mateiem, Torjem a zeptám se ho, jestli chtějí znovu hrát fotbal, protože na fotbal nezapomněli." S hráči si promluvím 5. ledna. vzdát se některých z nich, než je uvidíme na hřišti. Vezmu zápasy, ve kterých hráli. Mluvil jsem s fanoušky, ale spíše o povzbuzení. Diskutoval jsem s představiteli klubu, panem Zăvăleanu a panem Mureșanem, Cítil jsem, že jsou přesvědčeni, že dokážu věci posunout správným směrem ", prohlásil Stoican.

Bookmaker Fortuna vidí Dinamo ve 2. lize

Bookmakeři Bookmaker Fortuna aktualizoval nabízené kurzy v boji o záchranu z sestup a nedává příliš šancí „rudým psům“. Nejoblíbenější hráči ligy 2 jsou Academica Clinceni, která má kurz 1,35 a Dinamo Bukurešť, které má kurz 2,00. Fanoušci „psů“ si tedy mohli vsadit větší obnos na to, že jejich oblíbený tým sestoupí, protože by své peníze zdvojnásobili a pokud by byl tiket vítězný, peněz by určitě nelitovali. Přestože je na přehradě, FC U Craiova 1948 má kurz 4,00, že sestoupí, dříve než CS Mioveni, který má kurz 3,50, a Gaz Metan Mediaş, který má kurz 4,00.

Kurz na sestup z ligy 1, který nabízí Fortuna

Academica Clinceni

F

1,35

Dinamo București

O

2,00

CS Mioven

R

3,50

Gaz Metan Mediaș

T

4,00

FC U Craiova 1948

U

4,00

Chindia Târgoviște

N

10,00

Sepsi Sfântu Gheorghe || | 617

A

71,00

FC UTA Arad


71,00

FC Argeș Pitești


71,00 || | 627