Dinamo Bukurešť - CS U Craiova, nové derby v Národní aréně

Po obou týmech získali v prvním kole play off bílou remízu, Dinamo s Viitorulem a Craiova s ​​Astrou, oba technici, Contra a Multescu, prohlásili, že k vítězství přistoupí, protože je stále více zřejmé, že remízy ano. ne, moc jim to pomáhá, vezmeme-li v úvahu pozice v žebříčku a body, které je dělí od těch prvních.

Dinamo je mnohem zdatnější tým, který v posledních 5 oficiálních zápasech získal 4 vítězství a remízu, zatímco Craiova se na konci základní části s obtížemi vzpamatovávala, když vyhrála doma ve „finále“ s Medias po prohrál 3 zápasy v řadě. Jak jsem již zmínila, na Astře následovala remíza, v zápase, ve kterém dominovala, ale ve kterém byla velmi dobrá na hřišti a nedělala chyby v obraně. Bohužel pro Oltenia mají týmové problémy, 3 důležité hráče, Acka, Madsona a Nuno Rocha, posílají do druhého týmu kvůli smluvním nedorozuměním a zranění obránců Briceag a Dumitras.

Dinamo potkalo v zápase s Viitorulem nepříznivé počasí pro Ovidiu, ale přesto hrálo dobře a dokázalo získat 3 body v závěru zápasu, kdy měl 2 velké příležitosti. V posledním zápase hraném ve společnosti Oltenians jsme měli asi nejlepší první poločas psů letošní sezóny, perfektně kontrolovanou hru, která strčila 3 body do kapsy hráčů Dinama po 2 rychle vstřelených brankách. Opět spoléhám na inspiraci a schopnost Cosmina Contra připravit se na tento zápas, ve kterém Dinamo ukáže své přednosti v ofenzivě, Němec, Hanca nebo Dan Nistor předvádějící velmi dobrou formu v předchozích zápasech. Myslím, že se dočkáme nového vítězství hostitelského týmu, který bude těžit i z výjimečné atmosféry od vlastních fanoušků, kteří do Národní arény přijedou.

Tip: Victorie Dinamo @ 2,32 Unibet